![](https://s.6264.com.ua/section/logo/upload/pers/76/logo.png?20240727)
14:47, 16 вересня 2019 р.
Краматорський міський центр зайнятості проводить ярмарок вакансій
![Краматорський міський центр зайнятості проводить ярмарок вакансій Краматорський міський центр зайнятості проводить ярмарок вакансій](/dist-assets/images/cap.jpg)
З метою прискорення працевлаштування незайнятого населення, задоволення потреб роботодавців у робочій силі, підвищення рівня інформованості населення щодо можливостей служби зайнятості Краматорський міський центр зайнятості проводить Ярмарок вакансій.
Захід відбудеться 17 вересня 2019 року у ІІ корпусі Донбаської державної машинобудівної академії (бул.Машинобудівників, б.39), початок заходу - о 1000.
Відвідувачі заходу матимуть змогу ознайомитись з актуальними вакансіями, отримати консультації юриста, спеціаліста з працевлаштування, психолога, пройти професійну діагностику, ознайомитись зі всіма видами послуг державної служби зайнятості. Особи, які шукають роботу або бажають її змінити, зможуть безпосередньо поспілкуватись з представниками кадрових служб підприємств міста та отримати кваліфіковані відповіді на запитання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
14:50
25 липня
live comments feed...