Хто із депутатів Краматорської міської ради не використовує соціальні мережі у взаємодії із виборцями

У рамках проекту «Атестація депутатів місцевих рад» команда громадської організації «Точка доступу» вже третій рік поспіль реалізує ініціативу в Краматорську та за низкою критеріїв оцінює роботу депутатів Краматорської міської ради.

Цей рік буде останнім у реалізації  цієї ініціативи, оскільки каденція місцевих депутатів, зокрема депутатів Краматорської міської ради VII скликання добігає свого завершення у зв’язку з черговими місцевими виборами, які повинні відбутись у 2020 році.

Попередні два роки, за результатами оцінок аналітиками ГО «Точка доступу», було розроблено та передано персональні рекомендації для покращення діяльності кожному депутату Краматорської міської ради, отже, в цьому році депутатам є на що звернути увагу задля отримання високих оцінок своєї діяльності за результатами моніторингу та перевірок в рамках атестації.

Одним з критеріїв розробленої методології оцінки діяльності депутатів є використання соціальних мереж задля отримання зворотного зв’язку від громадян та оперативного інформування виборців про свою діяльність.

Аналітики громадської організації «Точка доступу» перевірили соціальні мережі, зокрема Facebook на предмет наявності акаунтів в мережі та наскільки активно депутати Краматорської міської ради використовують Facebook в рамках своєї діяльності.

За результатом оцінки виявилось, що 35 з 42 (83%) депутатів Краматорської міської ради зареєстровані в соціальній мережі Facebook. В порівнянні з минулим роком перевірки за цим критерієм, кількість депутатів, які мають сторінку в Facebook, не змінилась. Як і в минулі рази моніторингу соціальної мережі, не вдалось знайти в Facebook сторінки наступних 7 семи депутатів: Галина Дика, Сергій Зеленський, Михайло Іоффе, Геннадій Суков, Надія Титова, Володимир Тука та Олександр Шевченко.

До цього часу депутатам було розроблено та надано персональні рекомендації зареєструватись в мережі Facebook, аби мешканці громади могли звертатись до них не тільки на прийомах, а ще й дистанційно.

Проте ці депутати знов не врахували надані рекомендації та не створили сторінки в Facebook, хоча в Законі України «Про статус депутатів місцевих рад» такого обов’язку для депутатів немає.

Також у порівнянні з минулим роком не змінилась і кількість депутатів, які активно використовують Facebook для двостороннього зв’язку та інформують виборців про свою діяльність, це 20 з 35 (57%) зареєстрованих в соціальній мережі депутатів.

«Facebook - один з найпопулярніших та провідних способів комунікації. В першу чергу, це дуже зручно. Також ця соціальна мережа надає додаткову можливість: за досить короткий час отримати для себе потрібну інформацію або навпаки – поділитись інформацією з користувачами. Для депутатів це можливість оперативно реагувати на потреби своїх виборців та тримати в курсі громадян, інформуючи про свої діяльність та виконану роботу. Закон України не вимагає від депутатів користуватись соціальними мережами та додатковими каналами комунікації, проте я вважаю, що завжди потрібно розвиватись та намагатися встигати за стрімким розвитком інформаційних технологій. Тому, як мінімум, мати акаунт в соціальній мережі, вже необхідно», - зауважив аналітик ГО “Точка доступу” Ілля Перекрестов.

За додатковою інформацією про здійснення ініціативи в Донецькій області звертайтесь до: ГО «Точка доступу», [email protected]

Наразі за постійними оновленнями кампанії можна стежити:
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація»
Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад»

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація». В місті Краматорськ за реалізацію ініціативи відповідає ГО «Точка доступу».
Краматорськ міська рада депутати соцмережі фейсбук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
У школьников Краматорска могут появится месячные проездные билеты в автобусах. Об этом идет речь в проекте решения, который был опубликован на официальном портале Краматорского городского совета, передает 6264. В документе отмечается, что снижение для школьников тарифов на проезд в общественном транспорте Краматорска, предложенное в петиции Никитюк О.Ю., считать нецелесообразным на маршрутах, которые обслуживают частные перевозчики, в связи с отсутствием в...
Общество
Верховная Рада приняла во втором чтении законопроект №1035-2 о лишении народных депутатов выплат в случае пропуска без уважительных причин более 30% пленарных заседаний, - передает корреспондент "ОстроВа". За соответствующее решение проголосовали 265 народных депутатов. Так, если народный депутат в течение одного месяца (и одной сессии ВР) без уважительных причин не участвует в более 30% голосований или в более 50% заседаний комитета, в состав которого он...
Общество
Жители Краматорска регулярно жалуются на обслуживание управляющей компании "Ладис". Очередную претензию к работе компании выразил житель Краматорска Андрей Татянников, написав пост в соцсетях. Так, автор публикации отмечает, что в подъезде, где он проживает, висит только один почтовый ящик на всех жителей. Также на одном из этажей есть опасный распределительный щиток. "Торчат голые провода, искрит, и воняет изолента! А провод касается на внешнюю металличес...
Общество
В субботу, 12 октября, в Краматорске, будут проводиться работы по плановому и внеплановому обслуживанию электрических сетей, с целью повышения надежности электроснабжения и улучшения качества обслуживания потребителей. Список улиц можно посмотреть по ССЫЛКЕ. По вопросу отключений обращайтесь в контакт-центр ВТ "ДТЭК Донецкие электросети" по телефонам +38 096-450-0473, +38 099-450-0473, +38 (0629) 450-473.
Общество
Кабмин решил отсрочить вступление в действие нового порядка пересечения линии разграничения на Донбассе, который предусматривает обязательное наличие загранпаспортов у детей при въезде на оккупированную территорию. Об этом сообщает Министерство по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц на странице в Фейсбуке. Речь идет о постановлении "Об утверждении Порядка въезда лиц, перемещении товаров на временно оккупированных терри...
Общество
На этой неделе коммунальные предприятия Краматорска начали работы по восстановлению асфальтового покрытия заездных карманов на остановках общественного транспорта в м-не "Лазурный" и укладывают тактильную плитку для обеспечения беспрепятственного доступа к пешеходным переходам слабовидящих. Кроме того, продолжается чистка ливневой канализации на Привокзальной площади в Старой части города и уборка листьев по ул. Металлургов, Коммерческой, ул. Машиностроите...
Общество
В Краматорске школьники уйдут на осенние каникулы 21 октября. Об этом сообщает начальник управления образования Марина Мозолева, передает ВП. «28 октября дети выйдут на учебу», — уточнила начальник управления образования.
Общество
Родители школьников могут заплатить серьезный штраф за систематические пропуски школьных занятий своих детей. Об этом говорится в постановлении Кабинета министров № 684, пишет РБК-Украина. В документе сказано, что при отсутствии учеников, которые не достигли совершеннолетия, на учебных занятиях в течении 10 рабочих дней подряд по неизвестным причинам или без уважительных причин, учебное заведение безотлагательно обязано предоставить информацию службе по де...
Общество
Городской голова Краматорска Андрей Панков подписал распоряжение, согласно которому приостановлено действие сразу 5 решений горсовета, вынесенных совсем недавно, на сессии 9 октября, сообщает "ОбщеЖитие". Во всех случаях, речь идет об отказах в предоставлении разрешений на разработку проектов землеустройства по отведению участков под строительство гаражей и занятий сельским хозяйством. Кроме того, на сессии получила отказ Общественная организация «ФУТІСТАР...
Новости по теме
Измениться ли тариф на проезд для школьников Краматорска?
Рада ввела "штрафы" нардепам за прогулы
"Один почтовый ящик на подъезд и щиток с голыми проводами": краматорчане жалуются на управляющую компанию "Ладис"
Отключение света 17 октября: кто из краматорчан останется без электричества
Кабмин отложил введение нового порядка пересечения линии разграничения на Донбассе
В Краматорске на остановках ремонтируют асфальт и укладывают тактильную плитку
Когда начнутся осенние каникулы у школьников Краматорска
За прогулы школьников родители Краматорска будут платить штраф
Мэр Краматорска остановил действие сразу нескольких решений городского совета
У Краматорську поліцейські та Лігівці нагадали про заборону продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім