На Донеччині завершується осінній комісійний огляд доріг

На Донеччині завершується осінній комісійний огляд доріг

Протягом місяця інспекторами відділення безпеки дорожнього руху батальйону проведено осінній комісійний огляд автомобільних доріг загального користування, вулиць та доріг міст, а також залізничних переїздів міст півночі Донецької області.

Поліцейські перевірили загальний стан дорожньо-транспортної мережі: покриття проїзної частини після літнього періоду року, аби дороги були готові до зими, технічні засоби організації дорожнього руху.

Перевірили облаштування 122 залізничних переїздів.

Недоліки виявляли в утриманні дорожніх знаків, дорожньої розмітки та в утриманні проїзної частини. Інспектори видали 30 вимог (приписів) на усунення виявлених недоліків та винесли 15 постанов на посадових осіб, відповідальних за утримання залізничних переїздів, - про притягнення їх до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 140 КУпАП (Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць).

Також направлено листи до власників вулично-шляхової мережі та органів місцевого самоврядування щодо результатів проведеного комісійного огляду із зазначенням найбільш проблемних ділянок на вулицях і дорогах, які необхідно усунути.

Донеччина Донецька область комісійний огляд доріг завершується
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии