Благоустрій міста виконується, у першу чергу, залежно від ініціатив краматорчців

Благоустрій міста виконується, у першу чергу, залежно від ініціатив краматорчців, Вера Карпова

Сьогодні, 17 січня, у виконкомі провели ряд важливих робочих нарад, що стосувалися ремонту вулиці Олекси Тихого, стабільного електропостачання на Краматорській ТЕЦ, а також виїзне обстеження об’єктів благоустрою згідно звернень громадян до депутатів.

Перша із запланованих нарад була виїзною, у районі «Новий Світ» за адресою вул. Центральна між будинками 1 та 9, і відбулась під головуванням заступника міського голови Сергія Боєвського згідно звернень місцевих мешканців до депутата Краматорської міської ради Володимира Ржавського. Окрім того, за даною адресою розташовується приміщення територіального комітету №6. Загалом, під час обстеження на місці було виявлено ряд проблем, пов’язаних із незадовільним станом внутрішньо будинкової території, таких як значне пошкодження асфальтованого покриття, незадовільний стан пожежного резервуара, видалення сухих дерев та старих дерев’яних стовпів, відновлення під’їзної дороги до лікарняного містечка зі сторони вулиці Центральна між будинками 7 та 9. Також, виявлено необхідність організації зупинки громадського транспорту «Новий Світ» – зробити її довшою, трохи змістити парковку далі до центральної міської лікарні та облаштувати у майбутньому невеличкий сквер – робота у цьому напрямку буле проводитись після консультацій із патрульною поліцією. На місці був присутній в.о. начальника відділу комунального господарства, він зафіксував усі проблемні питання тож найближчим часом почнеться робота із вирішення вище зазначених проблем.

Продовжуються роботи із капітального ремонту однієї з найважливіших транспортних магістралей міста – вулиці Олекси Тихого. Перед укладанням вирівнюючого асфальтового шару було виконано прокладання труб упоперек дороги, і тепер, на деяких ділянках підрядні організації почали облаштування нової зливової каналізації. Окрім того, по обидві сторони дороги будуть об лаштовані спеціальні дощоприймальні конструкції. З цього приводу відбулась координаційна нарада між управлінням капітального будівництва та майбутнім балансоутримувачем зливової системи – відділом комунального господарства. Ремонт триває згідно з графіком і спеціалісти обидвох підрозділів виконують постійне контролююче супроводження робіт.

Також, було проведено робочу нараду з питання стабільного постачання електроенергії на Краматорську ТЕЦ. Згідно з умовами тендерних процедур, для того аби торги із закупівлі послуги відбулись має бути присутня конкурентна складова. Але при проведенні процедури у листопаді-грудні минулого року бажання надавати послуги з постачання електроенергії на ТЕЦ виявила лише одна компанія. Тому, на початку цього року договір був продовжений на один місяць, аби підприємство мало змогу ще раз провести закупівлю послуг дотримуючись усіх тендерних процедур. На цей раз у конкурсі взяло участь 2 підприємства. Найближчими днями буде визначено переможця і, скоріше за все, до кінця січня Краматорська ТЕЦ матиме новий договір на послуги постачання електроенергії у 2020 році.

Краматорськ благоустрій
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии