• Головна
  • Краматорчанка Анастасія Кобець стала переможецею всеукраїнських змагань зі скелелазіння
09:10, 31 січня 2020 р.

Краматорчанка Анастасія Кобець стала переможецею всеукраїнських змагань зі скелелазіння

23-26 січня у Кам'янці-Подільському проходили масштабні дитячі скелелазні змагання — "Різдвяний болдеринг 2020". Це був перший етап Всеукраїнських змагань серед юніорів, молоді та юнаків. Змагання зібрали 139 дітей та юніорів від 2012 року народження до 2001.

Анастасія Кобець здобула перемогу у віковій категорії молодь (2005-2006 роки народження).

Анастасія є вихованкою спортивної секції скелелазіння ЦПР міста Краматорська, тренер Фомін Сергій Володимирович ( Сергей Фомин ).

Краматорчанка Анастасія Кобець стала переможецею всеукраїнських змагань зі скелелазіння, фото-1

Вона стала стипендіаткою Краматорської міської ради у 2020 році та виконала норматив кандидата в майстри спорту України зі скелелазіння.

Зазначимо, що Анастасію запросили на навчально-тренувальний збір з болдерингу в складі молодіжної збірної команди України, яка цього року планує взяти участь у десяти міжнародних змаганнях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорськ #скелелазіння #переможниця #всеукраїнські #змагання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити