Музика без кордонів: Alyona Alyona, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, O.Torvald та ТНМК виступлять на першому в світі інтерактивному онлайн-форумі

Важливі дискусії про Україну сьогодні і завтра, обмін ідеями та досвідом, що стануть імпульсом реальних змін, а також віртуальний концерт за участі популярних українських зірок - все це та ще більше пропонують організатори першого у світі форуму громадянського суспільства у віртуальному просторі «На кордонах».

Організатори заходу - Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» разом з проєктом USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) - зазначають, що мають намір ініціювати довгоочікуваний загальнонаціональний діалог, що визначить спільний вектор розвитку держави. Ідейник форуму Денис Блощинський зауважує: «Назва форуму є досить символічною, адже ми хочемо продемонструвати: те, що ми звикли вважати межею/кордоном - є не кінцем, а саме початком чогось нового». Він також зазначив, що крім ретельної підготовки змістового наповнення форуму, особливу увагу приділяли й концерту, що теж відбуватиметься у віртуальному просторі, створеному спеціально для заходу. «Музика єднає, тому ми запросили не схожих між собою виконавців, котрі працюють у різних стилях, аби продемонструвати, що попри різні стилі усіх нас єднає українськість», - каже Денис Блощинський.

Учасники форуму зможуть відвідати віртуальний концерт виконавців та гуртів Alyona Alyona, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, O.Torvald, ТНМK, АDАМ, VINOK, Hurtom, KRUTЬ, Роялькіт (Royalcat), Alex Silakov та інших.

Alyona Alyona, українська реп-співачка та авторка пісень у жанрі хіп-хоп, зокрема, акцентує на важливості ідентичності: «Кожен із нас має свiй шлях i йде ним попри перепони, рiзнi бар’єри, пiдйоми та падiння, якi дозволяють здобути найцiннiше – досвід. Саме його з року в рiк, із поколiння в поколiння передавали нашi предки. Завдяки його унікальності ми стали тими, ким є».

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ досить часто гастролює сходом України, безпосередньо спостерігає та відчуває важливість виступів там, особливо в непростий для країни час. «Треба робити українське крутим на цих територіях. Ми їздимо дуже багато Сходом і Півднем, збираємо повні зали і дуже цьому раді. Ми розмовляємо зі сцени про патріотизм. Інколи мені говорять: «Я патріотична людина, але мої родичі мають трішки інші погляди, не такі патріотичні». А після того, як разом відвідають наш концерт, їхня позиція стає більш українською. Малими кроками маємо завойовувати любов до України», – коментує Сергій Танчинець, лідер гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ.

O.Torvald часто дають концерти на Сході, беруть участь у різних музичних фестивалях і зауважують, що формат форуму нової доби «На кордонах» для них новий: «Ми бачимо, що з кожним днем онлайн-середовище стає все більшою частиною нашого життя. Не виключено, що у найближчому майбутньому подібні заходи стануть звичним форматом. До того ж, в умовах нинішньої ситуації, це крутий вихід для івент-індустрії».

Організатори також запросили виступити під час форуму виконавців, популярність яких тільки зростає, але котрі вже власним прикладом демонструють, що український культурний продукт є самодостатнім і якісним. Так, Юрій Самовілов, засновник гурту «Hurtom», #introfolk проєкту донецьких музикантів, каже: «Зараз у світі відбувається багато різних процесів, протестів і дуже круто, що діячі культури долучаються до них. Але я, як пацифіст, вважаю, що важливо робити щось заздалегідь. Заздалегідь вибудовувати спільноту так, щоб не відбувалося прикрих моментів. Громадянське суспільство є невід’ємною складовою будь-якої успішної країни і ми з Hurtom є його активними членами, тому не можемо залишатися осторонь. Ми раді взяти участь у цій унікальній події в ігровому просторі - це дуже цікавий досвід. Побачимось на форумі!».

У свою чергу, Alex Silakov, сольний електронний проєкт мультиінструменталіста і композитора Олексія Сілакова, наголосив: «Форум нової доби - це смілива та амбітна відповідь на всі нинішні виклики. І вже сама його ідея доводить, що навіть у найскладніших обставинах ми вміємо об‘єднувати зусилля й робити справжні дива. Участь у цій унікальній події - можливість стати частиною авангарду, який творить майбутнє вже зараз».

Дізнатися більше про форум нової доби «На кордонах», взяти у ньому участь безкоштовно та насолоджуватися якісною українською музикою можна за посиланням.


Форум нової доби “На кордонах”
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии