• Головна
  • Україну внесли до списку країн, яким можуть дозволити в’їзд до ЄС
14:06, 26 червня 2020 р.

Україну внесли до списку країн, яким можуть дозволити в’їзд до ЄС

Україну внесли до списку країн, яким можуть дозволити в’їзд до ЄС

Україну внесли до списку країн, яким від початку липня можуть дозволити в'їзд до Євросоюзу. Про це йдеться в проекті рішення про відкриття зовнішніх кордонів ЄС.

Відповідний текст робочого документу 26 червня оприлюднило видання Euronews з посиланням на дипломатичні джерела у Брюселі, інформує tsn.ua.

Наразі з'явився повний список країн, які планують включити до "білого списку", тобто - дозволити перетинати кордони ЄС. У цьому списку налічується 54 країни. Серед них - Україна.

З інших європейських країн, що не входять до ЄС, кордони можуть відкрити мешканцям Чорногорії, Андорри, Сербії, Боснії, Албанії, Грузії.

Щоправда, список ще не остаточно затверджений, до того ж, точаться дискусії з приводу дати відкриття кордонів ЄС. "Джерела сумніваються у відкритті кордонів вже від 1 липня та кажуть, що згода (між членами ЄС) не буде досягнута вчасно", - йдеться у публікації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україні #ЄС #вїзд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити