У Краматорському ТТУ запрацював сучасний автомийний комплекс закритого циклу

У Краматорському ТТУ запрацював сучасний автомийний комплекс закритого циклу, Вера Карпова

Сьогодні, у Краматорську, представники місцевої влади відвідали з робочою нарадою новий об’єкт та перевірили його роботу. Про це повідомляє 

Відтепер увесь комунальний пасажирський транспорт буде проходити мийку у сучасному комплексі, який працює у так званому закритому циклі – очищує стічну воду та використовує її повторно при дотриманні екологічних вимог, згідно діючого законодавства.

У Краматорському ТТУ запрацював сучасний автомийний комплекс закритого циклу, фото-1 У Краматорському ТТУ запрацював сучасний автомийний комплекс закритого циклу, фото-2 У Краматорському ТТУ запрацював сучасний автомийний комплекс закритого циклу, фото-3

В умовах пандемії та запобігання поширенню коронавірусу запуск цього об’єкту має неабияке значення – адже пасажирським транспортом щодня користуються тисячі мешканців та гостей Краматорська. Рухомий склад комунального підприємства ТТУ щоденно проходить мийку та дезінфекцію салонів, аби бути безпечним для пересування.

Проект «Реконструкція мийно-прибирального відділення та грязевідстійника тролейбусного депо КП «КТТУ» був розроблений у 2017 році, вартість робіт склала 3,1 млн. грн.

Після вводу в експлуатацію технічна потужність дозволить виконувати автоматичне миття рухомого складу в кількості 5-6 одиниць на годину, зазначають на підприємстві. Встановлене обладнання забезпечить збір та подальше очищення стічних вод для повторного застосування.

«Краматорськ та комунальне підприємство, яке відповідає за збереження життєдіяльності міста та виконує перевезення мешканців, у першу чергу повинно відповідати усім стандартам безпеки та якості пасажирського транспорту», - підкреслив Андрій Панков. – «Нові закуплені автобуси та тролейбуси відповідають сучасним екологічним вимогам та вимогам доступності для маломобільної категорії громадян. Тепер дійшла черга і до реконструкції обладнання, що обслуговує цей новий транспорт».

ТТУ Краматорськ автомийний_комплекс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии