Два випускинка з Краматорську набрали по 200 балів на ЗНО

Два випускинка з Краматорську набрали по 200 балів на ЗНО

За повідомленням голови ОДА, 200 балів з хімії отримала випускниця Краматорського закладу загальної середньої освіти № 22 з профільним навчанням імені Миколи Крупченка Краматорської міської ради Дар’я Гармаш (учитель Вікторія Рудика). На рахунку Дар’ї це вже друга найвища рейтингова оцінка під час ЗНО – 200 балів вона також отримала з математики.

А найкращий результат зовнішнього незалежного оцінювання з біології отримала Анна Вовненко, випускниця Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області (учитель Оксана Кожемякіна).

Загалом, крім краматорських випускниць, ще четверо учнів Донецької області отримали найвищі бали за результатами ЗНО з хімії, англійської мови та історії України.

200 балів з хімії отримав Дмитро Лещинський, випускник Слов’янського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Слов’янської міської ради Донецької області (учитель Марина Хохлова).

Максимум з англійської мови набрали Жора Папоян, випускник комунального закладу «Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області» (учитель Андрій Голютяк) і випускник минулих років. Ще один випускник минулих років отримав 200 балів з історії України.

Нагадаємо, що раніше максимально можливу кількість балів набрали сім майбутніх абітурієнтів, які складали у Донецькій області ЗНО з математики, та двоє – на ЗНО з фізики.

Павло Кириленко на своїй сторінці в Facebook привітав дітей, їхніх педагогів і батьків з високими результатами.

Краматорськ ВНО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии