• Головна
  • У Краматорську з’явиться ситуаційний центр
09:15, 13 серпня 2020 р.

У Краматорську з’явиться ситуаційний центр

Міський голова провів координаційну нараду з правоохоронцями що до створення у Краматорську єдиного ситуаційного центру, який дозволить посилити безпеку міста та його мешканців.

У Краматорську реалізується міська програма «Краматорськ – комфортне та безпечне місто» на 2018-2023 рр., в межах якої і заплановано створення ситуаційного центру – де будуть акумулюватись, оброблятись та аналізуватись дані, отриманих з різних джерел.

«Краматорськ, як адміністративний центр, потребує створення комплексної системи керування містом за допомогою сучасних інформаційних технологій. В деяких великих містах України вже працюють аналогічні системи – це допомагає у розкритті злочинів та профілактиці їх скоєння, оперативному реагуванню на надзвичайні ситуації, та у цілому покращує рівень безпеки», – підкреслив Андрій Панков.

Представники поліції та державної служби з надзвичайних ситуацій погодилися, що у Краматорську існує достатньо об’єктів , які потребують посиленого захисту та контролю над ситуацією. Робота ситуаційного центру дозволить запобігти неправомірним діям громадян, своєчасно сповістить відповідальні служби міста у разі виникнення надзвичайних чи нештатних ситуацій, скорегує роботу правоохоронців під час масових заходів, тощо.

Наступним кроком у реалізації цього проєкту стане звернення до депутатів відносно його фінансування за кошти міського бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорськ #ситуаційний_центр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...