У Краматорську з’явиться ситуаційний центр

Міський голова провів координаційну нараду з правоохоронцями що до створення у Краматорську єдиного ситуаційного центру, який дозволить посилити безпеку міста та його мешканців.

У Краматорську реалізується міська програма «Краматорськ – комфортне та безпечне місто» на 2018-2023 рр., в межах якої і заплановано створення ситуаційного центру – де будуть акумулюватись, оброблятись та аналізуватись дані, отриманих з різних джерел.

«Краматорськ, як адміністративний центр, потребує створення комплексної системи керування містом за допомогою сучасних інформаційних технологій. В деяких великих містах України вже працюють аналогічні системи – це допомагає у розкритті злочинів та профілактиці їх скоєння, оперативному реагуванню на надзвичайні ситуації, та у цілому покращує рівень безпеки», – підкреслив Андрій Панков.

Представники поліції та державної служби з надзвичайних ситуацій погодилися, що у Краматорську існує достатньо об’єктів , які потребують посиленого захисту та контролю над ситуацією. Робота ситуаційного центру дозволить запобігти неправомірним діям громадян, своєчасно сповістить відповідальні служби міста у разі виникнення надзвичайних чи нештатних ситуацій, скорегує роботу правоохоронців під час масових заходів, тощо.

Наступним кроком у реалізації цього проєкту стане звернення до депутатів відносно його фінансування за кошти міського бюджету.

У Краматорську з’явиться ситуаційний центр, фото-1 У Краматорську з’явиться ситуаційний центр, фото-2 У Краматорську з’явиться ситуаційний центр, фото-3 У Краматорську з’явиться ситуаційний центр, фото-4 У Краматорську з’явиться ситуаційний центр, фото-5
Краматорськ ситуаційний_центр
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии