• Главная
  • У Краматорську відбувся Фінальний етап етнокраєзнавчого фестивалю «Люби і знай свій рідний край»
15:30, 28 августа 2020 г.

У Краматорську відбувся Фінальний етап етнокраєзнавчого фестивалю «Люби і знай свій рідний край»

У Краматорську відбувся Фінальний етап етнокраєзнавчого фестивалю «Люби і знай свій рідний край»

Фінальний етап та урочисте нагородження учасників і переможців етнокраєзнавчого фестивалю «Люби і знай свій рідний край» відбулися у Краматорську 27 серпня.

У регіональному етнокраєзнавчому фестивалі «Люби і знай свій рідний край» взяли участь понад 300 учасників із різних населених пунктів Донеччини. Вони змагались в інтернет-конкурсі екологічних мікропроєктів для дітей з подальшою візуалізацією творчих робіт та в конкурсі екологічних проєктів серед молоді (індивідуальні та командні).

Учасники представили проєкти за такими напрямами: етнокраєзнавчі, етнографічні, екокраєзнавчі, еколого-просвітницькі, екологічно-прикладні. На виставці екопоробок з вторинної сировини, які підготували педагоги та учні закладів освіти області, експозиції вражали оригінальністю, різноплановістю та змістовністю.

Поведений захід сприяв популяризації екологічної просвіти в регіоні, а також підвищенню обізнаності молоді щодо можливостей використання вторинної сировини.

Фестиваль проведено у межах реалізації міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки» Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки департаменту освіти і науки на замовлення департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#етнокраєзнавчий_фестиваль #Краматорськ #Люби_і_знай_свій_рідний_край
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...