У Краматорську презентували «Літопис російсько-української війни»

Пронизливий погляд на життя сходу України, розділене війною на "до" та "тепер", - таким сприйняли фотоальбом відомого фотокореспондента Сергія Ваганова "Літопис російсько-української війни" учасники презентації видання.

"Ця книга починається з мирного Донецька. Того Донецька, в якому ми жили кожен своїм життям, коли для нас подією був забитий 2009 року десь у Туреччині гол. У книзі ті люди, які у 2014 році, як і я, не дуже розуміючи, що відбувається насправді, як могли, відстоювали український Донецьк. Ця книга про те, хто привів до нас війну - й чужі люди, й наші донецькі люди. Ця книга про велику кількість військових, волонтерів, які пішли захищати Україну. У мене є багато знайомих, які з Донецька пішли воювати. Зустрічаючи їх на війні, я кожному казав: "Дякую. За те, що ви тут", - розповів Сергій Ваганов.

Світлини справжнього фотомитця краще за слова очевидців передають те, що відбувалося й відбувається на Донеччині в останні шість років. Кожен із творів, що увійшли до "Літопису російсько-української війни", сприймається гостро й навіть приголомшливо. За своєю сюжетністю та переданим глядачеві емоційним напруженням фотоальбом поєднав спільний біль пережитих випробувань та боротьбу за єдину країну.

"Маю честь бути знайомим з вами. Часто передивлявся ваші світлини. Вони настільки вражають своєю чистотою, достовірністю, правдивістю! Це не порожні слова. Це те, що дає надію, що все буде Україна, що у нас буде мир", - сказав голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко на презентації.

За спільним переконанням учасників заходу, світлини фотоальбому показують, що було насправді, до чого ми йдемо, хто справді хоче миру й благополуччя у Донецькій області і в Україні.

Сергій Ваганов зі сльозами на очах подякував усім, хто доклав зусиль до появи цього фотоальбому, та поділився сподіванням, що буде ще одне таке видання. За його словами, воно має об'єднати події починаючи з 2014 року і завершиться світлинами з головної площі Донецька, який обов'язково повернеться до України.

Владислав ЛЕОШКО.

На знімках:Фотокореспондент Сергій Ваганов.

Під час презентації у Краматорську фотоальбому Сергія Ваганова "Літопис російсько-української війни".

golos.com.ua
літопис російсько_українська_війна Сергій_Ваганов
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии