У Краматорському ліцеї № 35 з’явився новий спортивний майданчик

У Краматорському ліцеї № 35 з’явився новий спортивний майданчик, Вера Карпова
У ліцеї навчається 1089 дітей. Кожного дня на спортмайданчику займаються фізичною культурою, ігровими видами спорту до 700 учнів, ще приблизно 100 приходять на майданчик після уроків.
Облашутвання спортивного багатофункціонального майданчику, який включає в себе спортивне обладнання для гри у баскетбол, волейбол, великий теніс, гандбол і міні футбол, популяризує здоровий та активний спосіб життя. Майданчик може бути використаний спортивними секціями для проведення занять з фізичної культури, змагань та чемпіонатів.
Міський голова привітав учнів та виконав перший удар по футбольним воротам, а ті, у свою чергу, продемонстрували свої таланти у різноманітних видах спорту та танцях.
Довідка.
Проектна вартість об’єкту «Реконструкція спортивного майданчика з улаштуванням мультифункціонального майданчику для занять ігровими видами спорту на території загальноосвітньої школи №35 у м. Краматорськ за адресою м. Краматорськ, вулиця Ювілейна, 46» склала 3,5 млн. грн.. Джерелами фінансування стали міський, обласний та державний бюджети.
Ліцей бере на себе відповідальність забезпечити охорону спортивного майданчику, здійснювати контроль за використанням майданчику в позаурочний час, стежити за порядком та чистотою.
ліцей спортивний_майданчик Краматорськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии