Краматорчан запрошують до участі в доукомплектуванні складу Батьківської ради міста Краматорська

Усі зацікавлені заклади дошкільної оба загальної середньої освіти міста Краматорська запрошуються до участі у доукомплектуванні складу Батківської ради міста Краматорська.

Для цього необхідно:

  1. Подати до Виконавчого комітету Краматорської міської ради заяву у довільній формі, підписану головою органу батьківського самоврядування закладу дошкільної або загальної середньої освіти. У разі відсутності такого органу в закладі дошкільної або загальної середньої освіти подається заява у довільній формі, підписана головуючим загальних батьківських зборів.

Документи надавати у паперовому вигляді з описом у 110 кабінет (1 поверх) або надсилати на поштову адресу  (84313, м. Краматорськ, пл. Миру, 2) з описом вкладення з повідомленням про вручення з обов’язковою позначкою “Виконавчий комітет Краматорської міської ради. Ініціативній групі з доукомплектування складу Батьківської ради міста Краматорська”. 

  • До заяви в обов’язковому порядку додаються:
  • рішення про делегування представника для участі в засіданні Батьківської ради міста Краматорська з питання доукомплектування її складу; 
  • біографічна довідка делегованого представника закладу дошкільної або загальної середньої освіти із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, контактної інформації; 
  • згода делегованого представника на обробку його персональних даних; 
  • відомості про місцезнаходження, адресу електронної пошти та номер контактного телефону закладу дошкільної або загальної середньої освіти. 
  • Прийняття заяв для участі в засіданні Батьківської ради з питання доукомплектування складу Батьківської ради Краматорська та доданих до них документів завершується 1 грудня 2020 року включно.
  • Наступне засідання Батьківської ради, на якому розглядатиметься питання про доукомплектування складу Батьківської ради планується провести в лютому 2021 року в приміщенні виконавчого комітету Краматорської міської ради за адресою: місто Краматорськ, площа Миру, 2, 4 –й поверх (сесійна зала) (уточнену інформацію про час і місце проведення буде повідомлено пізніше).
  • Відповідальні особи: Голова ініціативної групи – Пилипенко І.С. тел. +380508625444; член ініціативної групи – Самойленко Г.В., тел. +380662364466.

Всі Додатки можна скачати за посиланням

батківська_рада Краматорськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии