Електронні сигарети або пристрої для нагрівання тютюну: в чому різниця?

На правах реклами

Дана продукція призначена для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Сучасні розробки й велика кількість інновацій постійно впливають на наш спосіб життя. Ми підлаштовуємось під нові умови, шукаємо альтернативу, так чи інакше втягуємося в нові течії.

У сучасному динамічному світі навіть курці намагаються бути більш мобільними й прогресивними, що підштовхує до пошуку альтернативних способів отримання нікотину. У цьому їм із готовністю допомагають відомі корпорації, що випускають нову продукцію, яка знаходить велику кількість шанувальників. З останніх розробок особливо успішними були електронні сигарети (вейпи) і пристрої для нагрівання тютюну glo™. Давайте розберемо, що вони собою уявляють і чим відрізняються.

Електронні сигарети або пристрої для нагрівання тютюну: в чому різниця?, фото-1

Як працює електронна сигарета

Електронну сигарету називають простим коротким словом – вейп. Кілька років тому вейпери практично переросли в нову субкультуру. Деякий час навіть вважалося, що вейп не несе небезпеки і не шкодить здоров'ю. Однак, як тільки пристрій почали досліджувати краще, ці міфи тут же розвіяли.

Вейп перекладається як «пара», і в це слово закладена сама суть електронної сигарети. Для її роботи необхідний атомайзер, випаровувач, акумулятор і рідина, яку споживач вибирає за своїм смаком. Під час нагрівання випаровувач перетворює рідину на ароматну пару, за густотою схожу на кальянну. Саме тому вейп іноді називають електронним кальяном.

Як працюють пристрої для нагрівання тютюну glo

Пристрої для нагрівання тютюну з'явилися на ринку не так давно, але вже встигли знайти свого споживача. На відміну від сигарет або вейпів, тут не відбуваються процеси горіння та інтенсивне пароутворення https://myglo.com.ua.

Сигарета горить за температури приблизно 900°С, виділяючи як нікотин, так і токсини, що потрапляють до організму курця. Пристрій для нагрівання не спалює тютюн, а нагріває його до температури 240-280 градусів, залежно від моделі та режиму. Цього достатньо для виділення нікотину, проте:

  • аерозоль пристрою містить на 90% менше токсинів і шкідливих речовин, ніж сигаретний дим *
  • мінімізується неприємний запах **

Для пристрою для нагрівання glo будуть потрібні спеціальні стіки neo***, що дозволяють нагрівати, а не спалювати тютюн. На ринку існує вже багато різноманітних смаків neo, від класичного тютюнового до ягідних, тропічних фруктів і фруктово-карамельних.

* Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo™. Порівнюються 9 шкідливих компонентів, рекомендованих Всесвітньою Організацією Охорони здоров'я до зменшення. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

** У порівнянні зі звичайною сигаретою при курінні. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

*** Тютюнові вироби для нагрівання не є повністю безпечними і викликають звикання.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии