Підприємець з Краматорська звернувся з відкритою заявою про злочин до влади України

Підприємець з Краматорська звернувся з відкритою заявою про злочин до влади України, Вера Карпова
Один із підприємців Краматорська звернувся з наступною заявою про злочин до влади України: 
Президенту Украіни Володиміру Зеленьському, копія Генеральному прокурору Украіни Ірині Венедіктовій, копія міністру внутрішніх справ Арсену Авакову.  Заступника ГО "АлчевськоЇ спілки підприємців" Баранова Артура Євгеновича, Фізичної особи підприємця зі статусом ВПО. м. Краматорськ Академічна 27. 
Заява
Шановний пане президент Володимир Зеленський, та шановні керівники правоохоронних органів. Звертаюсь до Вас - як до гаранта конституції і  вимагаю припинити протиправні дії поліції у м. Краматорськ, де я і мої колеги підприємці переселенці з Луганської і Донецькоі області працюють і сплачують податки. 
Точніше працювали, доки з 08,01.2021 до нас не почали приходити люди у формі правоохоронців і массово вимагати припинити взагалі підприємницьку діяльність, яку ми ведемо згідно конституції України і закрити торгівельні точки з продажу вугілля, миючих засобів та пункти видачі інтернет заказів інтернет магазинів, таких як наш та інші, що працюють у Краматорську. 
Як заступник голови громадської правозахисної організації впродовж вихідних с 08. 01.2021, до 11.01.2021 отримував скарги від коллег підприємців яким правоохоронці забороняли виконувати підприємніцьку діяльність гарантовану Ст 42 Конституції України. А вже 10. 01.2021 до нас в точку видачі інтернет заказів интернет магазина procom.ua, що видно було навіть з фасадної вивіски (фото якої додаємо), зайшли співробітники поліції з перевіркою виконання постанови кабміну 1236. Вони перевірили що ми є точкою видачі інтернет заказів, що в нас можна придбати вугілля та паливні брикети для опалення, подивились що усі співробітники дотримуються санітарних норм, та навіть відібрали пояснення з цього приводу у мого співробітника. Після закінчення перевірки вони не знайшли порушень, та пішли, але зазначили що хтось вимагаю щоб ми були закриті. 
А вже 11 01. 2021 до мене подзвонив чоловік, який повідомив що керівництво краматорськоі поліціі забороняє нам виконувати підприємницьку діяльність та вимагає припинити діяльність повністю і закрити точки видачі. Він повідомив що зі співробітниками заходили в приміщення і знімали один одного на відео, і якщо я негайно не виконаю їхні незаконні вимоги закритися повністю, вони використовують це відео як докази і фальсифікують протокол про нібито порушення карантину. На запитання що саме я порушив і мої доводи, що навіть якщо не брати до уваги незаконність самої  постанову кабінету міністрів 1236, у якої кабмін фактично узурпував владу, коли без оголошення надзвичайного, або воєнного стану, взявши на себе повноваження президента та верховної ради, оголосив про припинення наших конституційних прав, а у нас є право на працю, бо ми продаємо паливо, миючі засоби, а будматеріали із застосуванням адресної доставки, або видачі товарів у поштових відділеннях інтернет магазинів. На це співробітник запропонував привезти йому у відділок виписку підприємця, з видами діяльності, де буде зазначена торгівля паливом. Я привіз цей документ у відділок по вул. Дружби 9. де співробітники повідомили що зараз за допомогою ще двох "своїх свідків"  оформлять протокол про якось порушення. На запитання - яке саме? І чому на таких самих умовах у Краматорську працює гіпермаркет "Єпіцентр" і іх ніхто не вимагає закрити повністю? https://youtu.be/IrMtgqhba5I
Співробітник повідомив що має наказ від керівництва закрити нас за будь яких умов і вони це роблять, навіть без моєї участі а про Єпіцентр такого наказу немає! Як мені стало відомо з відео за посиланням поліція за такий спосіб неодноразово фальсифікує протоколи у Краматорську та Слов"янську. https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=jn9UULUERys&fbclid=IwAR3gB7NXT-ucDTn6ezrnEQVAcFAiK_ToPxTIhZ6vKqCfhtHZtxcDUnbLxgQ
Шановний пане президент! Звертаюсь до вас як до гаранта конституції! 
Нас не вбили російські гради, ми сплачуємо податки в Україні, і нам нема куди тікати від беззаконня, яке творять поліціянти за наши податки. У 2020 році я як ФОП сплатив більше ста тисяч податків у вигляді ЕСВ, та податків на землю. У діях поліції що до мене, та моїх коллег підприємців переселенців та мешканців Краматорська, як працівник громадськоі правозахисноі організаціі я бачу ознаки порушення Конституції України, а саме статей 42 та 43, зловживання владою Прем'єр-міністра України та Кабінету міністрів, перевищення владних повноважень, корупції у вигляді створення умов для великого бізнесу та знищення малого!
Прошу і вимагаю від Вас виконати свої обов'язки та відновити наші конституційні права, а винних притягнути до відповідальності. Також повідомляю що за період з 2019 я виконуючи діяльність поруч з відділом поліції неодноразово звертався до поліції з приводу пограбування приміщення інтернет магазину, яке сталося в ніч з 30.11.2019, та ще кілька крадіжок та хуліганських дій, таких як побиття вікон у передноворічну ночь, але жодне з цих кримінальних злочинів не розкрито, а зловмисники не покарані. Прошу також пана Арсена Авакова, та пані Ірину Венедиктову, повернути правоохоронців з обслуговування інтересів олігархів по знищенню малих підприємців, до виконання своїх безпосередніх обов'язків, та нарешті знайти і покарати грабіжників та крадіїв. Прошу рахувати це повідомлення як офіційну заяву, про розгляд якої повідомте мене за адресою м Краматорськ вул. Академічна 27. 
Краматорськ злочин заява Зеленський прем'єр_міністр_України
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии