• Головна
  • Правильний вибір мостового крана забезпечує ефективну роботу всього підприємства
Новини компаній
14:00, 11 січня 2021 р.

Правильний вибір мостового крана забезпечує ефективну роботу всього підприємства

Новини компаній

Великий асортимент кранового вантажопідйомного обладнання істотно ускладнює вибір потрібної моделі. Як не помилитися та придбати оптимальну за вартістю і функціональністю кранову техніку? Адже тільки правильний вибір мостового крана здатний забезпечити його максимально ефективну роботу на підприємстві при мінімальних витратах.

Мостовий двобалковий кран

Мостовий двобалковий кран

Вибираючи мостовий кран - https://kzpto.com.ua/uk/mostovi-krani/, слід брати до уваги наступні фактори:

1.     Вантажопідйомність. Цей параметр визначається, виходячи з граничної маси переміщуваних вантажів. Слід пам'ятати, що граничне навантаження на кран, значно скорочує термін його служби, але і купувати обладнання з великим «запасом» далеко не завжди економічно вигідним.

2.     Режим роботи. Всі крани поділяються за групами класифікації, котрі визначають інтенсивність використання обладнання - від легкого режиму роботи до вкрай важкого. Правильний вибір - запорука безпечної і тривалої експлуатації кранової техніки.

3.     Габаритні розміри. Залежно від завдань, особливостей виробничого процесу, а також розмірів споруджуваного або готового приміщення (якщо мова йде про розміщення крана в будівлі, а не на вулиці) вибирається довжина прольоту і висота підйому крана. Це дозволяє максимально ефективно використовувати всю робочу зону.

4.     Конструкція. Розрізняють кран мостовий однобалковий і двобалковий. Вибір конструкції здійснюється на підставі даних вантажопідйомності і довжини прогону. Двобалковий кран є більш потужним, здатним переміщати важкі вантажі, покриваючи при цьому збільшені робочі зони (у порівнянні з однобалковим аналогом).

5.     Спосіб кріплення підкранових шляхів. Залежно від місця розміщення (на вулиці або в приміщенні), а також особливостей будівлі визначають тип виконання мостового крана – опорний або підвісний. При використанні опорного крана виникаючі навантаження припадають на спеціально для цього зведені опори. А підвісний мостовий кран переміщається по шляхах, прикріплених до ферм або елементів перекриття будівлі.

6.     Тип вантажозахоплювального пристрою. Вибирається, виходячи з особливостей вантажу, що транспортується. Розрізняють такі основні різновиди вантажозахоплювальних механізмів: крюкові, грейферні, магнітні.

7.     Метод управління. Можливі три варіанти - за допомогою підвісного провідного пульта, системи радіоуправління або з кабіни кранівника (для кранів, які обслуговують великі робочі майданчики).

Правильно вибрані параметри мостового крана дозволяють:

1.     Заощадити на його придбанні, експлуатації та обслуговуванні.

2.     Забезпечити безперебійну експлуатацію, використовуючи всі його функціональні можливості.

3.     Збільшити термін його експлуатації, а також міжремонтний період.

Робота мостових кранів в тандемі

Робота мостових кранів в тандемі

 Важко визначитися з вибором? Зверніться на Київський завод підіймально-транспортного обладнання, який на сьогоднішній день є флагманом українського кранобудування. Фахівці КЗПТО, які мають багатий досвід і високу професійну кваліфікацію, спроектують мостовий кран, котрий буде оптимально відповідати всім вашим вимогам і побажанням, в самі стислі терміни виготовлять його, доставлять на місце експлуатації та змонтують там. Більш докладно про це – на заводському сайті Київського заводу ПТО.

КЗПТО в соціальних мережах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...