• Главная
  • Правильний вибір мостового крана забезпечує ефективну роботу всього підприємства
Новости компаний
14:00, 11 января

Правильний вибір мостового крана забезпечує ефективну роботу всього підприємства

Новости компаний

Великий асортимент кранового вантажопідйомного обладнання істотно ускладнює вибір потрібної моделі. Як не помилитися та придбати оптимальну за вартістю і функціональністю кранову техніку? Адже тільки правильний вибір мостового крана здатний забезпечити його максимально ефективну роботу на підприємстві при мінімальних витратах.

Мостовий двобалковий кран

Мостовий двобалковий кран

Вибираючи мостовий кран - https://kzpto.com.ua/uk/mostovi-krani/, слід брати до уваги наступні фактори:

1.     Вантажопідйомність. Цей параметр визначається, виходячи з граничної маси переміщуваних вантажів. Слід пам'ятати, що граничне навантаження на кран, значно скорочує термін його служби, але і купувати обладнання з великим «запасом» далеко не завжди економічно вигідним.

2.     Режим роботи. Всі крани поділяються за групами класифікації, котрі визначають інтенсивність використання обладнання - від легкого режиму роботи до вкрай важкого. Правильний вибір - запорука безпечної і тривалої експлуатації кранової техніки.

3.     Габаритні розміри. Залежно від завдань, особливостей виробничого процесу, а також розмірів споруджуваного або готового приміщення (якщо мова йде про розміщення крана в будівлі, а не на вулиці) вибирається довжина прольоту і висота підйому крана. Це дозволяє максимально ефективно використовувати всю робочу зону.

4.     Конструкція. Розрізняють кран мостовий однобалковий і двобалковий. Вибір конструкції здійснюється на підставі даних вантажопідйомності і довжини прогону. Двобалковий кран є більш потужним, здатним переміщати важкі вантажі, покриваючи при цьому збільшені робочі зони (у порівнянні з однобалковим аналогом).

5.     Спосіб кріплення підкранових шляхів. Залежно від місця розміщення (на вулиці або в приміщенні), а також особливостей будівлі визначають тип виконання мостового крана – опорний або підвісний. При використанні опорного крана виникаючі навантаження припадають на спеціально для цього зведені опори. А підвісний мостовий кран переміщається по шляхах, прикріплених до ферм або елементів перекриття будівлі.

6.     Тип вантажозахоплювального пристрою. Вибирається, виходячи з особливостей вантажу, що транспортується. Розрізняють такі основні різновиди вантажозахоплювальних механізмів: крюкові, грейферні, магнітні.

7.     Метод управління. Можливі три варіанти - за допомогою підвісного провідного пульта, системи радіоуправління або з кабіни кранівника (для кранів, які обслуговують великі робочі майданчики).

Правильно вибрані параметри мостового крана дозволяють:

1.     Заощадити на його придбанні, експлуатації та обслуговуванні.

2.     Забезпечити безперебійну експлуатацію, використовуючи всі його функціональні можливості.

3.     Збільшити термін його експлуатації, а також міжремонтний період.

Робота мостових кранів в тандемі

Робота мостових кранів в тандемі

 Важко визначитися з вибором? Зверніться на Київський завод підіймально-транспортного обладнання, який на сьогоднішній день є флагманом українського кранобудування. Фахівці КЗПТО, які мають багатий досвід і високу професійну кваліфікацію, спроектують мостовий кран, котрий буде оптимально відповідати всім вашим вимогам і побажанням, в самі стислі терміни виготовлять його, доставлять на місце експлуатації та змонтують там. Більш докладно про це – на заводському сайті Київського заводу ПТО.

КЗПТО в соціальних мережах

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...