Пішов з життя відомий артист-аматор з Краматорська Олександр Метла

6 квітня після важкої довготривалої хвороби пішов із життя відомий артист-аматор, Заслужений працівник культури УРСР Метла Олександр Іванович.

Пішов з життя відомий артист-аматор з Краматорська Олександр Метла, фото-1

Він народився у Краматорську 9 лютого 1951 року. Дитячі та юнацькі роки його пройшли в селищі Новий світ, де він закінчив школу № 14.

Після служби в армії, практично все життя працював в інструментальному цеху НКМЗ – токарем. З 1964 року його захопленням став аматорський театр.

Олександр Метла закінчив театральну студію, яку відкрив наш відомий режисер Михайло Дмитрович Сілаєв, і був одним із самобутніх і талановитих її випускників. З театром Олександр Метла був пов’язаний до 1997 року. За цей період зіграв в багатьох спектаклях, в тому числі й таких відомих, як: “Обмін”, “Рядові”, “Кремлівські куранти”, “Чоловічий рід, однина”, “Балада про Тіля Уленшпигеля” та інших, і зумів створити незабутні образи.

У 1982 році за видатний внесок у розвиток самодіяльного театрального мистецтва Олександр Метла був удостоєний звання “Заслужений працівник культури УРСР”. Вперше у Краматорську артист аматорського театру – робочий отримав таку високу нагороду.

Краматорська міська рада всиловлює щирі співчуття рідним та близьким Олександра Івановича Метли.

Краматорськ Олександр_Метла
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии