Новости компаний
17:49, 21 мая 2021 г.

Паучі VELO URBAN VIBE ULTRA

Новости компаний

На правах реклами.

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Уже користуєтеся нікотиновими паучами VELO? Не забудьте спробувати цікавий смак в асортименті бренду — URBAN VIBE ULTRA зі смаком журавлини і найбільшою міцністю. Цей продукт призначено для тих, хто вже добре знайомий з VELO і прагне спробувати більш міцні нікотинові паучі. У той же час у лінійці бренда також залишаються доступними й інші варіанти з нижчим рівнем міцності і різними смаками.

Якщо ви ще не знайомі з цією продукцією, починайте з найменш міцних паучів із серії VELO MINI з двома крапками, оскільки досвід використання багато в чому залежить від індивідуальних особливостей кожної людини. Через деякий час ваш організм звикне до найменшої міцності VELO, що дозволить вам у підсумку спробувати і міцнішу новинку бренду — VELO URBAN VIBE ULTRA.

Особливості нікотинових паучів із будь-яким смаком

У складі цих паучів знаходяться ключові компоненти, незмінні для всіх продуктів, представлених в асортименті бренда:

  • мікрокристали целюлози;
  • нікотин;
  • вода;
  • підсолоджувачі та ароматизатори – відповідно до смаку конкретного продукту.

Нікотинові паучі не містять у складі тютюну, не виділяють дим при використанні, але при цьому з них рівномірно виділяється нікотин. Рекомендований час, після якого пауч потрібно дістати й утилізувати, становить до 30 хвилин.

Використання продукту абсолютно не заважає людям навколо, не позначається на кольорі вашої усмішки, а сама продукція не залишає неприємного запаху на одязі і волоссі.

Як використовувати нікотинові паучі VELO URBAN VIBE ULTRA

Нікотин із цих паучів потрапляє в організм через слизову оболонку ротової порожнини: візьміть один пауч і розмістіть його між верхньою губою і яснами, найкраще збоку. Практично одразу почне вивільнятися нікотин, що можна зрозуміти по відчуттю поколювання, яке виникне в місці зіткнення зі слизовою оболонкою. З плином часу це відчуття значно зменшиться.

Зверніть увагу, що нікотинові паучі URBAN VIBE ULTRA мають найвищий рівень міцності. Якщо вони вам не підходять, поколювання може виявитися надто сильним. Ви також можете відчути запаморочення. Якщо це сталося, припиніть використання продукту і замовте інші паучі VELO. Спробуйте паучі з меншою міцністю – радимо починати використання продукту з 2 крапок. Так ви зможете підібрати той рівень насичення, який підходить саме вам.

Не використовуйте нікотинові паучі, якщо порушено термін їх зберігання – 12 місяців із дати виготовлення. Дата вказана на зворотному боці упаковки. Надто довго тримати продукт відкритим теж не можна, оскільки паучі підсихають і втрачають свої властивості.

Якщо ви відкрили упаковку понад тиждень тому, утилізуйте паучі, що залишилися, і замовте нові на сайті бренду VELO. Доставка можлива в будь-який населений пункт нашої країни. Також придбати нікотинові паучі без тютюну можна в роздрібних мережах у вашому місті.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...