• Главная
  • Бомба у вас на даху!? - Експерти пояснили, чому Україна лідирує в списку країн з онкозахворювань
16:50, 8 июля

Бомба у вас на даху!? - Експерти пояснили, чому Україна лідирує в списку країн з онкозахворювань

Бомба у вас на даху!? - Експерти пояснили, чому Україна лідирує в списку країн з онкозахворювань

Серед трьох основних причин розвитку раку серед населення України, таких як погана екологія і Чорнобильська аварія, експерти назвали повсемісне використання азбесту в будівництві житлових будинків. При цьому найсильніше рак поширюється в центральній і східній Україні, а це саме те місця, де 80% дахів покриті азбестовим шифером! У 63 країнах Європи і понад 160 країн світу заборонили застосування азбесту в будівництві. На думку експертів Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, з'єднання азбесту в усіх видах викликає рак легенів, гортані і яєчників, а також фіброз легенів і цілий ряд інших, в тому числі алергічних, захворювань. Тисячі щорічних смертей від онкології в світі пов'язані із застосуванням азбесту в побуті - Азбест: ліквідація хвороб, пов'язаних з азбестом.

Приїжджаючи на відпочинок в Європу та Азію, ви практично ніде НЕ побачите на дахах будинків покриття зі звичайного шиферу. У всьому світі вважають, що жити під таким дахом, все одно, що спати на пороховій бочці!

І тільки в Україні і Росії азбест ще активно застосовують в будівництві будинків і таким матеріалом покрито до 90% шкіл і дитячих садочків! Причина - це низька ціна азбестовим шиферу і незнання його небезпеки, при щоденному сусідству з організмом людини. Де ж альтернатива і чому в Україні ще виробляють шифер за старою технологією?

Причина - брак грошей, небажання олігархів вкладати кошти в модернізацію заводів і банальна жадібність! Поекспериментувавши з новою технологією в центрі і на сході України, шиферні заводи не змогли отримати надійного і якісного матеріалу, тому відмовилися від впровадження нових технологій. Так у гонитві за дешевизною Україна втрачає здоров'я нації і тисячі життів щорічно.

Бомба у вас на даху!? - Експерти пояснили, чому Україна лідирує в списку країн з онкозахворювань, фото-1

У східному регіоні у мережі інтернет-магазинів ПРОКОМ можна купити безазбестовий шифер і замовити доставку до вас додому з оптової знижкою 8% від 100 листів!

Інші компанії в регіоні експерементували з цією технологією, поки не отримали результату по вищезгаданим причинам, і у гонитві за прибутком, на жаль, продовжують труїти своїх клієнтів і співробітників небезпечним для життя, канцерогенним азбестом.

Тому, якщо ви хочете зберегти здоров'я сім'ї, на сьогодні найдешевшим, надійним і безпечним покрівельними матеріалом в Україні, на думку експертів, є безазбестові шифер. Придбати його можна, зробивши замовлення на сайті procom.ua і замовивши доставку у Краматорську і Слов'янську всього за 170 грн. по Донецькій і Луганській області. У подарунок ви отримуєте безкоштовне вантаження і вивантаження товару!

Бомба у вас на даху!? - Експерти пояснили, чому Україна лідирує в списку країн з онкозахворювань, фото-2

Крім безасбестового шиферу в інтернет-магазині будматеріалів можна придбати брус, дошку, металопрокат, руберойд і ще понад 10 тисяч надійних і екологічно чистих найменувань будматеріалів і металопрокату для ремонту!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Проком #Краматорськ
8,8
Высокие оценки пользователей за Стиль изложения
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...