• Главная
  • Юзівська площа може принести регіону до 80 млрд грн інвестицій
Новости компаний
15:08, 20 сентября
3

Юзівська площа може принести регіону до 80 млрд грн інвестицій

Новости компаний
Юзівська площа може принести регіону до 80 млрд грн інвестицій

Розробка перспективної газоносної Юзівської площі на території Донецької та Харківської областей може принести регіону додаткові фінансові надходження.

Згідно з дослідженням міжнародної консалтингової компанії KPMG в Україні, до 2030 року обсяг інвестицій від газодобувних компаній може скласти 79,6 млрд грн. Кошти будуть спрямовані на розробку газових покладів, створення нових робочих місць і розвиток соціальної інфраструктури.

Крім того, збільшаться і податкові надходження до місцевих бюджетів Донецької області. Це дозволить реалізовувати соціальні проекти з поліпшення якості життя. Наприклад, у 2020 році на підтримку в боротьбі з пандемією в регіоні Група «Нафтогаз» виділила понад 14 млн грн.

Згідно з дослідженням KPMG, нафтогазова галузь має фундаментальне значення для функціонування всієї економіки України. Але зараз країна в значній мірі залежить від імпорту енергоносіїв. На думку аналітиків, стимулювання власного видобутку дозволить країні відмовитися від імпортного газу в перспективі 10 років. Запуск нафтогазовидобувної діяльності на Юзівській площі дасть можливість додатково отримати 12,7 млрд куб. м газу до 2030 року.

У ході дослідження розглядали два можливі підходи до видобутку власних вуглеводнів. Консервативний сценарій розвитку подій передбачає використання відкритих раніше родовищ, більшість з яких вже виснажені більш ніж на 80%.

«Сценарій розвитку» пропонує запуск нових стратегічних проектів в акваторії Чорного моря, на території Юзівської площі і в Карпатському регіоні. Це комплекс ініціатив, розроблених Нафтогазом і приватними компаніями, спрямований на поступову заміну імпортованого газу в період 2021-2030 рр.

Реалізація нових масштабних газодобувних проектів створить потужний економічний ефект до 2030 року. А саме, додасть 825 млрд грн до ВВП країни, 347 млрд грн фіскальних доходів і створить 440 тис. нових робочих місць по всій Україні.

Вже найближчим часом Святогірська об’єднана територіальна громада Донецької області зможе отримати перші інвестиції для реалізації соціально-інфраструктурних проектів, які роками турбували місцевих мешканців, таких як будівництво водогону, необхідність ремонту місцевої амбулаторії, реконструкція системи освітлення, закупівля спеціальної техніки для обслуговування громад тощо.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
olegin
17 сентября, 21:05
+отравленные колодцы и земля
NO вата
20 сентября, 08:29
корисний проект
Объявления
live comments feed...