• Главная
  • «У центрі Всесвіту – дитина!» - краматорські поліцейські провели інформаційний урок для школярів
11:54, 19 ноября

«У центрі Всесвіту – дитина!» - краматорські поліцейські провели інформаційний урок для школярів

«У центрі Всесвіту – дитина!» - краматорські поліцейські провели інформаційний урок для школярів

Поліцейські провели для учнів школи № 15 урок з презентацією. Діти дізналися про свої основні права та обов'язки, як себе захищати у разі їх порушенні.

У місцевій школі № 15 інспекторка ювенальної превенції Краматорського рай управління поліції Наталія Груненко для учнів 8 класів провела інформаційний урок на тему «Права дитини». Під час спілкування поліцейська розповіла, що  кожна дитина має право на освіту, право на здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство.

Також кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства.

Участь в проведенні уроку взяли активні учасники ГО «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських».

Нагадаємо, що у 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести в практику святкування Всесвітнього дня дитини як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Пізніше, 20 листопада 1959 року прийняли «Декларацію прав дитини». Потім, в 1989 році, також 20 листопада всесвітнім співтовариством була прийнята «Конвенція прав дитини».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Краматорск #полиция
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...