• Главная
  • єМалятко надає можливість отримати до 9-ти державних послуг: що треба знати краматорчанам
17:07, 19 ноября

єМалятко надає можливість отримати до 9-ти державних послуг: що треба знати краматорчанам

Батьки новонародженої дитини мають можливість отримати під час державної реєстрації її народження комплексну послугу єМалятко. Про це повідомляє Донецька ОДА. 

Першу комплексну послугу єМалятко було запущено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини».

єМалятко надає можливість отримати до 9-ти державних послуг: що треба знати краматорчанам , фото-1
єМалятко надає можливість отримати до 9-ти державних послуг: що треба знати краматорчанам , фото-2

єМалятко складається з державної реєстрації народження дитини та її походження, реєстрації місця її проживання, призначення державної допомоги при народженні дитини, призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я, реєстрації дитини у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, визначення належності новонародженої дитини до громадянства України, внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.

Батьки дитини віком до 14 років мають можливість зареєструвати (зокрема одночасно із зняттям з реєстрації попереднього місця проживання), зняти з реєстрації її місце проживання шляхом подання документів в електронній формі.

Фізичні особи віком від 14 до 18 років під час оформлення паспорта громадянина України вперше за їх бажанням мають можливість одночасно зареєструватися у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків платником податку без заповнення та подання облікової картки фізичної особи - платника податків чи будь-яких інших документів шляхом інформаційної взаємодії Єдиного державного демографічного реєстру та Державного реєстру фізичних осіб - платників податків у порядку, визначеному Міністерством внутрішніх справ та Міністерством фінансів, з подальшим відображенням інформації про реєстраційний номер облікової картки платника податку у паспорті громадянина України.

Надання комплексної послуги єМалятко за заявами про державну реєстрацію народження, поданими в паперовій формі, здійснюється на території певної адміністративно-територіальної одиниці за умови підключення робочих місць одного із суб’єктів до Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Портал Дія» відповідно до законодавства.

Комплексна послуга єМалятко надає можливість отримати бажані послуги за кілька хвилин за однією заявою в пологовому будинку, відділах ДРАЦС, ЦНАП або на «Порталі Дія».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#краматорськ #домога #соціальні_виплати #діти #мати
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...