• Главная
  • У Краматорську напередодні Дня святого Миколая привітали вихованців дитячих реабілітаційних центрів
08:41, 19 декабря 2021 г.

У Краматорську напередодні Дня святого Миколая привітали вихованців дитячих реабілітаційних центрів

У Краматорську напередодні Дня святого Миколая привітали вихованців дитячих реабілітаційних центрів

Міський голова Олександр Гончаренко разом зі своєю заступницею Оленою Катальніковою відвідали Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Оберіг» та Центр соціально-психологічно реабілітації дітей Краматорської міської ради та привітали їх вихованців з Днем святого Миколая. Про це повідомляє Краматорська міська рада. 

У Краматорську напередодні Дня святого Миколая привітали вихованців дитячих реабілітаційних центрів, фото-1

Комунальна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Оберіг» функціонує на території ОЗЗСО ім. Василя Стуса.

Директорка ТамараЗарубіна розповіла про діяльність закладу та особливості його роботи. Відвідує центр 62 дитини. З ними проводять заняття психологи, логопеди, масажисти-реабілітологи тощо.

 «Ми здійснюємо комплекс реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку дітей з інвалідністю віком від 0 до 18 років та дітей віком до 3-ох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності», – зазначила директорка.

Також отримав подарунки і Центр  соціально-психологічної реабілітації дітей.  Заклад нараховує 49 вихованців.  Директорка Тетяна Вернигора розповіла, що основна мета їх роботи  – надання комплексної соціальної, психологічної, педагогічної та інших видів допомоги. Олександр Гончаренко поспілкувався з дітьми та подякував адміністрації центру та його працівникам за їх роботу.

У Краматорську напередодні Дня святого Миколая привітали вихованців дитячих реабілітаційних центрів, фото-6
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Краматорськ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...