• Главная
  • Краматорчан хвилюють обов’язки сімейного лікаря: чи має він приїжджати за викликом додому?
15:35, 22 декабря 2021 г.

Краматорчан хвилюють обов’язки сімейного лікаря: чи має він приїжджати за викликом додому?

Краматорчан хвилюють обов’язки сімейного лікаря: чи має він приїжджати за викликом додому?

Багатьох краматорчан хвилює, чи мусить сімейний лікар приїжджати до них додому у разі виклику. З таким питанням громадяни частіше стали звертатися до Національної служби здоров'я України.

«У порядку надання первинної медичної допомоги, затвердженому МОЗ, зазначається, що первинна медична допомога надається під час особистого прийому пацієнта в медичному закладі.

Лікар може виїхати до пацієнта додому, але не зобов'язаний це робити тільки тому, що пацієнту далеко їхати або у нього немає коштів на проїзд.

Рішення про виїзд приймає виключно лікар-враховуючи стан пацієнта і свою завантаженість. Наприклад, лікар може відвідувати пацієнтів, які фізично не можуть вийти з дому.

Крім того, лікар може надати консультацію по телефону або за допомогою відео зв’язку. Знову ж таки якщо вирішить, що це доцільно.

Зазначаємо, що в невідкладному стані слід дзвонити не сімейному лікарю, а на 103.

Невідкладний стан-це раптове погіршення фізичного або психічного здоров'я, яке становить пряму і невідворотну загрозу життю і здоров'ю людини або її оточенню (хвороба, травма, отруєння тощо)», - поясняє Національна служба здоров'я України на своїй сторінці у Фейсбуці.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#сімейний_лікар #виклик
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...