![](https://s.6264.com.ua/section/logo/upload/pers/76/logo.png?20240727)
13:31, 8 червня 2022 р.
Державна зрада - розпочато розслідування стосовно Святогірського міського голови
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури розпочато кримінальне провадження стосовно Святогірського міського голови за фактом державної зради, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).
За даними слідства 31-річний міський голова Святогірська записав відеозвернення, в якому звинувачує військовослужбовців Збройних Сил України у навмисному підпалі скиту Святогірської лаври, а також виправдовує дії країни-агресора та висловлює антиукраїнську позицію.
Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії для з’ясування усіх обставин та свідків кримінального правопорушення. Досудове розслідування триває.
![](https://s.6264.com.ua/s/76/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/054/657/2869759103884479799885546156377583457606203n_62a07957aba5a.jpg)
Довідково: санкція статті передбачає відповідальність у виді позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі, з конфіскацію майна.
Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
14:50
25 липня
live comments feed...