Реклама
12:33, 29 грудня 2015 р.

Єдр України

Реклама

Інформація з ЄДР або як отримати дані швидко?

Зразу треба відзначити, що єдиний реєстр українських підприємців – це така державна і інформаційна система, яка допомогає проводити збір, накоплю ваті і захищати дані про громадські організації та бізнесменів, а також юридичних і фізичних осіб.

Міністерство юстиції є держателем ЄДР України, тобто всі дані зберігаються на сервері цієї державної установи.

Як отримати дані з реєстру підприємців України?

Вас цікавить як проводиться пошук в ЄДР юридичних осіб, бо вам потрібно отримати тут інформацію? Тоді треба знати, що відомості, які зберігаються в ЄДР, надаються таким чином:

  • у паперовій формі у наступному вигляді: витягу, виписки, на якій проставляється апостиль або документа, який зберігається у реєстрі;

  • в електронному вигляді.

Але треба уточнити, що такі послуги не безкоштовні. Якщо ви хочете зекономити, тоді замовляйте електронну версію, так як вона обійдеться приблизно на 15% дешевше, чим паперова. Українське міністерство юстиції пішло на зустріч особам, бажаючим швидко отримати дану інформацію. для цього була введена система електронних сервісів. так що отримати виписку з ЄДР України тепер не важко.

Інформація, яка міститься в ЄДР може бути надана без участі державного реєстратора, якщо електронний формат вам підходить. І всі ці послуги користувач може оплачувати, використовуючи платіжні системи безпосередньо під час замовлення послуги надання відомостей з Єдиного держреєстру.

Технічна реалізація проекту

Даний реєстр підприємців України був запущений ще в середині 2004 року. Першою програмою забезпечення ведення ЄДР вважається система, робота якої велася в режимі синхронізації. Якщо говорити простіше, то дана система через Інтернет починала передавати дані, які були накопичені до основного серверу якраз в той момент, коли користувач хотів отримати цю інформацію.

Уже в 2007 році було введено оновлену програму, яка почала передавати необхідні дані в онлайн режимі, тобто тепер чекати не треба, інформація надходить одразу ж.

На даний момент пошук в ЄДР юридичних осіб проводиться швидко в реальному часі. Сьогодні в цей реєстр входить інформація від таких державних установ, як:

  • фіксажна і статистична служба;

  • пенсійний фонд;

  • реєстр державних виконавчих рушень.

Тобто на сьогоднішній день отримати необхідну повну інформацію з ЄДР можна дуже швидко, буквально за лічені хвилини, якщо електронна версія вам підходить. Коли потрібний паперовий варіант, треба відправляти запит і чекати згідно Законодавства України. У будь-якому випадку на даний момент отримати інформацію не важко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...