![](https://s.6264.com.ua/section/logo/upload/pers/76/logo.png?20240727)
11:58, 17 липня 2022 р.
Краматорці виїжджають до більш безпечних регіонів
![Краматорці виїжджають до більш безпечних регіонів Краматорці виїжджають до більш безпечних регіонів](/dist-assets/images/cap.jpg)
16 липня, мешканці Краматорська виїхали евакуаційним автобусом до міста Покровськ, звідки вирушать далі, евакуаційним потягом Покровськ-Дніпро-Львів (усі перевезення безкоштовні).
Запис на евакуаційний автобус Краматорськ-Покровськ за номером +380932472565 (08:00-17:00) – продовжується, відправлення – у вівторок, 19 липня (безкоштовно)
Нагадуємо, що в Україні підготовлено майже 400 тисяч місць розміщення внутрішньо-переміщених осіб (ВПО). Готуючись до евакуації, заздалегідь сплануйте, де ви можете зупинитись. Перелік гуманітарних штабів у кожному обласному центрі за посиланням https://krm.gov.ua/dlya-tyh-hto-vyyihav/.
Евакуація рятує життя!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
14:50
25 липня
live comments feed...