• Головна
  • Плюси використання дизель генератора потужністю 25 кВт
Новини компаній
09:27, 2 серпня 2022 р.

Плюси використання дизель генератора потужністю 25 кВт

Новини компаній
Плюси використання дизель генератора потужністю 25 кВт, фото-1

У житті трапляються ситуації, коли потрібно мати під рукою автоматичну електростанцію. Для безперебійного живлення заміського котеджу, лікарняних відділень, малих виробництв або СТО чудово підійде дизель генератор 25 кВт, придбаний на сайті https://www.powersol.com.ua/shop/generatory/dizelnyj/25-kvt/. Даний надійний пристрій просто необхідний для підтримки безперервної роботи кафе, офісу, цеху чи супермаркету у разі зникнення стаціонарного електроживлення. Склад продукції розташований у столиці України. Досить швидко можна відправити генератор у будь-який обласний центр чи місто країни.

Експлуатаційні характеристики агрегату

Реалізовані дизель-генератори працюють за принципом рідинного охолодження. Фахівці радять купувати в комплекті з генератором щит автоматичного введення резерву. Цей вузол призначений для забезпечення автоматизації процесу запуску/зупинки агрегату у разі раптового падіння напруги.

З усіх наявних моделей покупці вважають за краще купувати дизельний генератор 25 кВт у кожусі. Це відбувається у дев'яти випадках покупок із десяти.

Ключові переваги ДЕС у кожусі:

  • Встановлюється на фундаменті, але може працювати на відкритому повітрі.
  • Характеризується мінімальним шумом.
  • Має привабливий зовнішній вигляд.
  • Не вимагає багато витрат під час монтажу.

Генератори на дизельному паливі потужністю 25 кВт досить популярна модель у будівельних організацій. У різних ситуаціях можна зустріти моделі на шасі. Мобільне рішення дає можливість не прив'язуватись до конкретного місця, а використовувати агрегат там, де він дійсно необхідний у певний момент.

Що пропонує компанія продавець

Всім відомо, що дизельний генератор досить вигідна інвестиція. Вона рятує користувачів як у побутовому, і на виробничому рівні. Щоб купити найбільш підходящу модель, краще зайти на сайт www.powersol.com.ua і порадитися з фахівцями компанії PowerSol.

Окрім реалізації енергетичних установок компанія займається:

  • Аудитом енергетичних систем.
  • Розробкою проєктної документації.
  • Виконанням електромонтажних робіт будь-якої складності.
  • Підключенням та пусконалагодженням обладнання.
  • Технічним обслуговуванням енергетичних об'єктів.

Для ухвалення грамотного рішення організовується виїзд інженера на об'єкт. На місці виробляються точні розрахунки, що сприяють вибору дизельного генератора відповідної конфігурації. Встановлення та монтаж обладнання можуть провести наші професіонали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...