• Головна
  • Чому ремонт генераторів виконують на спеціалізованих СТО: топ-3 причин звернутись саме до майстрів
Новини компаній
17:08, 31 жовтня 2022 р.

Чому ремонт генераторів виконують на спеціалізованих СТО: топ-3 причин звернутись саме до майстрів

Новини компаній
Чому ремонт генераторів виконують на спеціалізованих СТО: топ-3 причин звернутись саме до майстрів, фото-1

Автомобільний генератор – друге «серце» електричної системи авто, разом з акумулятором. Без цього простого і надійного способу підтримувати необхідний заряд та подавати енергію в системи та вузли автомобіля, вже за півгодини-годину, авто може зупинитись. Саме тому якщо є якась несправність, потрібно терміново реагувати на неї. Сьогодні ремонт генераторів пропонують спеціалізовані центри. Адже генератори є складними у ремонті та мають багато специфічних елементів, сильно відрізняються за конструкцією у різних виробників.

Мережа СТО Альт-Стар пропонує ремонт генераторів будь-якої складності. Обслуговування можна отримати практично у всіх районах Києва. Є також розвинута мережа за межами столиці. Працюють регіональні представництва. Мережа надає послуги з ремонту всіх важливих вузлів автомобіля – стартер, кондиціонер, генератор. Можна замовити повний технічний огляд із діагностикою та якісним обслуговуванням. Серед пропозицій СТО – ремонт обігріву салону та обслуговування підігріву палива. Є власний імпорт запасних частин для популярних моделей авто. Та повернемось до головної теми нашої публікації. І одразу зауважимо – різноманітність версій генераторів вражає, адже тільки у однієї версії авто їх може бути одразу декілька. А крім того, є модифікації цих пристроїв навіть для однієї моделі автомобіля, що додатково ускладнює обслуговування.

Чому не всі СТО можуть владнати проблеми з генераторами?

Частково ми вже відповіли на це питання – сучасний автопром випускає та використовує таку кількість різноманітних варіантів генераторів, що ремонтувати їх зможуть тільки профільні спеціалісти. З цього ж випливають і інші особливості:

  • ремонтувати генератор можна лише тоді, коли є в асортименті велика кількість відповідних запасних частин хорошої якості;
  • для ремонту та налагодження, тестування відремонтованого генератора має бути в наявності відповідна техніка – стенди чи тестувальні прилади;
  • майстри знають технологію ремонту конкретних різновидів генераторів та всі нюанси їх встановлення.

Деякі типи генераторів мають особливі властивості і для оцінки стану генератора, необхідно тільки повний огляд, включно із розкриттям корпусу. Саме завдяки цьому можна:

  • провести ретельний аналіз стану зношених, витратних деталей генератора, наприклад, щіток, підшипників і таке інше;
  • з’ясувати стан зносу основних елементів ротора, статора, котушок, корпусу;
  • дізнатись якість ізоляції;
  • визначити як працює система управління генератором.

Саме ці параметри за мінімальний строк встановлять спеціалісти СТО, де є фахівці з ремонту та обслуговування генераторів для автомобілів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...