• Головна
  • Хто має право проводити технічне обслуговування газових котлів та колонок
Новини компаній
12:50, 21 квітня 2023 р.

Хто має право проводити технічне обслуговування газових котлів та колонок

Новини компаній
Хто має право проводити технічне обслуговування газових котлів та колонок, фото-1

Газові колонки та котли відносяться до списку дорогого технологічного обладнання підвищеного ступеня небезпеки через те, що в якості основного виду палива використовується природний газ. Тому таке обладнання потребує спеціального обслуговування, яке можна довіряти досвідченим та кваліфікованим майстрам, які мають відповідні допуски, дозволи.

Недотримання всіх правил безпеки, необережність, відсутність досвіду та знань – все це призводить до серйозних наслідків, що спричиняють витік газу. Відповідно до закону, власник газових котлів і колонок повинен укласти договір на технічне обслуговування газових приладів у Дніпрі, надаючи цей договір у організацію. У цьому випадку відповідну організацію для укладання договору клієнт обирає самостійно.

У разі спроб самостійного обслуговування та відновлення техніки власник котла повинен пам'ятати про те, що подібні дії призводять до неможливості подальшого використання гарантій від виробника. Тільки професійний ремонт газового котла в Дніпрі може гарантувати збереження гарантії та продовження експлуатаційних термінів усього обладнання.

Які роботи включені до ТО?

ТО чи технічне обслуговування колонок, газових котлів має на увазі низку обов'язкових заходів, які вказані виробником у паспорті на конкретний вид устаткування. Завдання регулярного ТО полягає у продовженні термінів роботи техніки, у тому, щоб зменшити споживання газу за рахунок правильного регулювання, налаштування від професіоналів.

Хто має право проводити технічне обслуговування газових котлів та колонок, фото-2

За виконання ТО майстри проводять такі необхідні роботи:

  • Розбирають основні вузли для проведення ретельної діагностики, для дрібного ремонту.
  • Чистять камери згоряння, пальника.
  • Перевіряють технічний стан теплообмінників.
  • Перевіряють на герметичність всі блоки – водяні та газові (у разі потреби спеціалісти виконують заміни розхідників – прокладок та ущільнювачів).
  • Прочищають всі газопідвідні труби.
  • Перевіряють рівень тиску повітря в розширювальному баку (у разі потреби майстер проводить відновлення тиску за допомогою насоса).

Це далеко не повний перелік усіх можливих робочих процесів. Додатково здійснюється перевірка системи видалення диму, спрацювання автоматики безпеки та всіх параметрів газової апаратури.

Комплексне ТО та ремонт газового обладнання

У середньому експлуатаційний термін газових котлів і колонок становить близько 10-15 років. Але для отримання максимальних експлуатаційних термінів рекомендується здійснювати щорічне технічне обслуговування. Кваліфікований майстер по ремонту газових колонок у Дніпрі виїжджає за вказаною адресою для ретельного огляду та перевірки техніки з урахуванням особливостей її конструкції.

Процедура підготовки до проведення комплексного ТО має такий вигляд:

  • На кожне газове обладнання в будинку або квартирі буде укладено договір на майбутнє обслуговування.
  • Окрім основного списку робіт, необхідних при комплексному ТО, у такому договорі зазначають терміни виконання ремонту. Досвідчений спеціаліст обов'язково має впоратися з поставленими завданнями точно у вказані терміни.

При цьому клієнт отримує офіційні гарантії від професіоналів по завершенню всіх процесів. Це означає, що у разі поломки техніки, що знаходиться на гарантії, клієнт повинен звернутися до спеціаліста, який проводив ТО та який повинен відремонтувати котел/колонку у зазначені терміни. Усі спеціалісти в обов'язковому порядку час від часу проходять семінари та курси підвищення кваліфікації, отримуючи при цьому відповідні сертифікати. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...