• Головна
  • Якщо функціональна та надійна теплиця-арка, то лише від професіоналів своєї справи компанії «Нова Теплиця»
Новини компаній
14:55, 26 квітня 2023 р.

Якщо функціональна та надійна теплиця-арка, то лише від професіоналів своєї справи компанії «Нова Теплиця»

Новини компаній

Однією із найпопулярніших різновидів теплиць, яка відрізняється своєю багатофункціональністю та безліччю вагомих плюсів сьогодні цілком заслуговано вважається саме теплиця-арка. Це й не дивно оскільки теплиця в такій конструкції стане ідеальним варіантом не лише для проведення всіх видів городніх робіт (культивація рослин, що люблять тепло, вирощування різноманітної розсади, отримання поза сезоном врожаю овочів, отримання раннього врожаю овочів та навіть вирощування квітів), для великих фермерських теплиць “Мрія” промислових масштабів.

Якщо ви теж давно хочете таку конструкцію як аркова теплиця купити, проте до цього часу чомусь вагаєтесь, пропонуємо разом із нами пригадати переваги конструкцій. Додатково поговоримо про те, кому саме в Україні можна довірити виготовлення та монтаж таких теплиць аби в кінцевому результаті про співпрацю аніскільки не пожалкувати.

Якщо функціональна та надійна теплиця-арка, то лише від професіоналів своєї справи компанії «Нова Теплиця», фото-1

Які переваги характерні для теплиці арки?

Серед переліку основних переваг теплиць у формі арки над теплицями зі складним дахом, спеціалісти та задоволені користувачі і власники відмічають наступні:

  • теплиці арки за рахунок своєї форми вважаються більш стійкими до різноманітної сили поривів вітру;
  • у зимовий період року з таких теплиць спостерігається краще зсування снігу;
  • такі теплиці відрізняє характерний їм легкий процес монтажу (дуже популярні теплиці під полікарбонат та плівку “термос”);
  • розхід матеріалу на таку конструкцію теплиць аж на цілих сорок п'ять сотих відсотків менший, ніж на ту саму теплицю зі скатним дахом;
  • теплиці арки мають кращу проникність променів світла на відміну від теплиць зі скатним дахом.

Крім того, той весь конденсат, який іноді може утворюватися всередині самої теплиці, не скапує на рослини, а просто стікає вниз по стінках конструкції. Теплиця арка немає ніяких стиків на вершині покриття. Ще однією вагомою перевагою таких теплиць можна вважати їх можливий монтаж не лише на фундамент, але і просто у землю чи одразу на дерев'яні балки.

Якщо ви хотіли б замовити теплицю арку та саме зараз шукаєте надійного і перевіреного виробника, радимо вам звернути увагу на компанію «Нова Теплиця», яка в сфері виготовлення та монтажу теплиць на території України працює досить довготривалий час. Більше інформації про компанію та її роботу шукайте в каталозі теплиць.

Чому саме варто звернути увагу на «Нову Теплицю»?

На це ми можемо назвати дуже багато причин. Перш за все відзначимо факт того, що «Нова Теплиця» – відома в Україні компанія, яка всім без виключення клієнтам пропонує можливість обирати серед досить широкого каталогу теплиць різної форми (теплиці арки, двоскатні, пристінні та ін.), з різним матеріалом обшивки (полікарбонат, плівка, комбіновані, та плівка-термос), різної ширини та висоти і довжини. Ну і звісно також в компанії пропонують замовникам теплиці різного призначення: дачні, фермерські великі промислові теплиці.

Охочі можуть обирати як серед каталогу уже готових теплиць, так і відповідно до потрібних їм параметрів. Саме зараз в компанії діє чудова акція з подарунками. До першого травня 2023 року кожен із покупців теплиці під полікарбонат має змогу отримати в подарунок технологію «Теплиця-термос» з матеріалами та безліч інших чудових подарунків таких як капельний полив та ін. Саме тому якщо ви мріяли отримати теплицю, чий каркас не буде піддаватися корозії, обов'язково високої якості виконання, надійної та за більш ніж приємною і доступною ціною, звертайтеся.

Зателефонуйте до без перебільшення цього слова короля теплиці в Україні Леоніда Марковича прямо зараз та під час індивідуального обговорення вашого замовлення уточніть всі моменти співпраці. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...