• Головна
  • Діти Донеччини можуть взяти участь в експерементальному проєкті з оздоровлення
13:00, 1 червня 2023 р.

Діти Донеччини можуть взяти участь в експерементальному проєкті з оздоровлення

Діти Донеччини можуть взяти участь в експерементальному проєкті з оздоровлення

Урядом країни впроваджено проєкт з організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, за рахунок бюджетних коштів. Він буде реалізовуватись як експеримент, що дозволить протестувати нову систему монетизації виплат.

Так, родини з дітьми, які опинилися в найважчих умовах, таких як проживання на територіях, що були в тимчасовій окупації, зони активних бойових дій або кордону з рф (Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області), а також малозабезпечені сім'ї з дітьми, що належать до певних категорій (наприклад, діти з інвалідністю, діти з багатодітних сімей), матимуть можливість отримувати кошти на оздоровлення та відпочинок.

Батьки або особи, що їх замінюють, отримуватимуть повідомлення про право на отримання коштів для оплати послуг з оздоровлення та відпочинку через електронні повідомлення. Якщо отримувач має мобільний додаток «Дія» на електронному пристрої, він автоматично отримає повідомлення про можливість отримання фінансової допомоги.

Для того, щоб скористатися послугою, батьки (особи, що їх замінюють), в яких проживають такі діти, зможуть отримати картку із спеціальним режимом використання, на яку будуть зараховані кошти у розмірі п’яти прожиткових мінімумів (14,165 тис. грн). За допомогою цієї картки сім'я зможе оплачувати послуги в оздоровчих закладах, які беруть участь у проєкті.

З переліком дитячих закладів оздоровлення та відпочинку можна ознайомитись запосиланням.

Дія проєкту розпочнеться з 1 червня. Оздоровлюватися за програмою зможуть діти 7-18 років. Отже, вже з початку літа, сім'ї, чиї діти відповідають вищезазначеним критеріям, зможуть скористатись нагодою оздоровити своїх дітей у дитячих закладах карпатського регіону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Діти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...