• Головна
  • ВПО з Донбасу можуть знову оформити грошову допомогу від УВКБ ООН: як подати заявку
14:05, 1 червня 2023 р.

ВПО з Донбасу можуть знову оформити грошову допомогу від УВКБ ООН: як подати заявку

ВПО з Донбасу можуть знову оформити грошову допомогу від УВКБ ООН: як подати заявку

Переселенці з Донбасу та інших регіонів, а також постраждалі від війни можуть знову претендувати на грошову допомогувід УВКБ ООН.

Міжнародна організація розпочала новий етап прийому заявок на виплати в розмірі 2 220 грн. на особу протягом трьох місяців.

На грошову допомогу можуть претендувати переселенці, які перемістилися після 24 лютого 2022 року, постраждалі від війни мешканці Дніпропетровської, Полтавської, Запорізької, Кіровоградської, Харківської, Черкаської, Сумської, Херсонської, Миколаївської, Чернігівської областей, люди, які повернулися до місць постійного проживання після вимушеного переміщення.

Також дохід громадян має бути не більшим 5 400 грн. на особу, і вони не можуть бути отримувачами виплат від міжнародних організацій раніше.

Окрім того, заявники мають відповідати принаймні одному з критеріїв вразливості:

— родина, яка має лише одного з батьків(або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

— родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;

— родини з однією або декількома особами з особливими потребами;

— прийомні сім'ї.

Подати документи можна в 15 регіонах України. Повний перелік міст, адреси та контактні дані можна дізнатися на сайтіБлагодійного фонду «Право на захист» — офіційного партнера агентства зі збору даних на грошову допомогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Допомога #ВПО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...