• Головна
  • Діти Донеччини можуть безкоштовно оздоровитися — Мінсоцполітики
18:17, 4 червня 2023 р.

Діти Донеччини можуть безкоштовно оздоровитися — Мінсоцполітики

Діти Донеччини можуть безкоштовно оздоровитися — Мінсоцполітики

Україна запустила програму єОздоровлення, в рамках якої гроші на відпочинок дітей будуть надаватися батькам державою. Уряд розробив ініціативу до Міжнародного дня захисту дітей.

Про це повідомляє Урядовий портал.

В рамках проекту запроваджено новий механізм надання послуги оздоровлення та відпочинку для українських дітей. Тепер Україна буде напряму виплачувати гроші родинам, а батьки разом з дитиною зможуть самостійно обрати заклад та придбати путівку для малечі.

Цього року придбати путівки можуть батьки дитини, що виховується в малозабезпеченій сім'ї та належить до таких категорій як дитина з інвалідністю або з дитини із багатодітної сім'ї. При цьому проживання дитини повинно зареєстровано бути на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей.

«Ми намагаємося хоча б трохи знівелювати ті складні процеси, які переживають сьогодні українські діти. Тому держава напряму перерахує батькам кошти на оздоровлення дітей, які потребують підтримки, знаходяться в зоні активних бойових дій або на кордоні з російською федерацією. Таким чином батьки матимуть можливість самостійно обрати будь-який заклад, який відповідає умовам безпеки, критеріям оздоровлення, і оздоровити дитину в той проміжок часу, який буде для них комфортним», — зазначила підкреслила Міністр соціальної політики Оксана Жолнович.

Починаючи з першого червня батьки дітей будуть отримувати повідомлення про можливість отримати гроші на придбання путівки для оздоровлення дитини. Також можна самостійно перевірити, чи є родина в переліку отримувачів коштів за ЦИМ посиланням.

Батькам, які претендують на гроші, потрібно відкрити картку в АТ КБ «ПриватБанк» із спеціальним режимом використання, на яку буде зараховано 14 165 грн на кожну дитину. Після цього необхідно обрати заклад оздоровлення і відпочинку вищої категорії, який містяться в Державному реєстрі майнових об'єктів оздоровлення та відпочинку для малечі. Всі вони розташовані в Карпатах. Перші декілька закладів вже приєдналися до участі, але список постійно розширюється та буде доповнюватися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Діти #єОздоровлення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...