• Головна
  • Знаходимо запасну частину для авто в онлайн-магазині: інструкція
Новини компаній
12:29, 26 серпня 2023 р.

Знаходимо запасну частину для авто в онлайн-магазині: інструкція

Новини компаній

Знайти відповідну оригінальну запасну частину для авто достатньо складно, якщо не користуватись простими правилами пошуку. Вони універсальні і будуть корисними для всіх власників будь-яких авто у світі. Використати таку схему швидкого пошуку можна за допомогою інтернет-магазину Bex Space на сторінці https://bex-space.com/order-autoparts. Щоб знайти необхідну деталь чи вузол для ремонту можна скористатись одразу трьома критеріями пошуку, або ключовим:

  • точна назва марки;
  • модель;
  • VIN-номер.

VIN-номер кузова є унікальним і за його допомогою системи одразу знаходять всі необхідні відповідники запасної частини. Самостійно визначити необхідну деталь практично неможливо, адже треба дізнатись багато технічної інформації, яка, крім того, є дуже динамічною і постійно змінюється від однієї моделі авто до іншої.

Знаходимо запасну частину для авто в онлайн-магазині: інструкція, фото-1

Альтернативні рішення для запасної частини в авто

Деякі виробники автомобілів припиняють випуск оригінальних запчастин і передають право на їх виробництво ліцензованим підприємствам. Вироблені за всіма технологічними вимогами заводів-проектантів, такі запасні частини є повною копією оригінальних запчастин і нічим їм не поступаються. Кожен з автомобільних брендів по-своєму вирішує питання забезпечення запасними частинами. Але навіть такі відомі марки як Citroen, Mercedes, Nissan або BMW припиняють випуск запчастин до авто з часом. Саме тому заміна деталей на ті, що були у використанні або які випущені авторизованими виробниками – є хорошою альтернативою. Зокрема, пошуку копій, що виготовлені з невідомою якістю матеріалів та застосуванням технологій, що не верифіковані виробником.

Чому важливо провести заміну деталі на її повну копію, а не приблизно схожу

Заміна запасної частини потребує точної ідентифікації деталі і її адекватної заміни на нову чи ту, яка була у використанні. Будь-яка дрібничка, наприклад клапан вентиляції картерних газів, який можна придбати за посиланням https://bex-space.com/ru/klapani-ventilyaciji-karternih-gaziv є важливим елементом безпечного і надійного використання авто. Тому якщо навіть незначні деталі виконані не за стандартами, вимогами безпеки, точності, вони можуть стати причиною аварійної ситуації. У таких придбаннях варто довіряти онлайн-магазинам, що мають значний асортимент і історію роботи з клієнтами.

Пошук за каталогами та порівнянням вручну

Іноді власники авто використовують для пошуку застарілий, але надійний метод – пошук деталей за каталогами. Для цього треба витратити час на вивчення пропозицій та співставити їх вручну із каталогами виробника, інструкцією та спеціальними каталогами для ремонтних робіт. Цей метод витратний по часу, але в деяких випадках може бути єдиним ефективним способом. Зокрема такий варіант ідеально підходить для авто які є раритетними. Для більшості з них немає відповідних VIN-номерів або знайти точну документацію достатньо складно.

Особливості пошуку запчастин

Будь-який зі способів є ефективним, якщо він гарантує безпеку використання запасної частини. Адже нова деталь має забезпечити технологічну ефективність, зносостійкість і співрозмірність із тією, що видаляється під час ремонту. Зокрема варто точно і якісно підбирати для ремонту елементи найважливіших систем, наприклад елементи кріплення гальмівної системи, які можна знайти за посиланням https://bex-space.com/elementi-kriplennya-detaley-galmivnoji-sistemi.

Так само прискіпливо варто шукати запчастини для паливної системи, системи запалювання, двигуна, підвісної системи та інших важливих складових автомобілів. Помилки в такому пошуку можуть вартувати не тільки До матеріальних збитків, але і створити ризик для життя і здоровя всіх, хто буде в авто і оточуючих автомобіль, людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...