• Головна
  • Яку панель виклику краще встановити на відеодомофон для ефективного захисту: корисні поради
Новини компаній
12:52, 13 листопада

Яку панель виклику краще встановити на відеодомофон для ефективного захисту: корисні поради

Новини компаній
Яку панель виклику краще встановити на відеодомофон для ефективного захисту: корисні поради, фото-1

Панелі виклику домофона розташовують на зовнішній частині будинку або офісу. Вони конструктивно збирають в собі елементи відеодомофона для передачі візувальної та звукової інформації. Панелі мають не лише забезпечувати ефективний виклик та взаємодію з гостем, але й бути захищеними від вологи, сонця, низької температури повітря та інших зовнішніх проявів. Панелі виклику домофона пропонує компанія «Фортер», яка десятки років працює в Україні, надаючи найсучасніші варіанти технологічного захисту приватних і комерційних приміщень.

Якість відеокамери

Перший погляд здається що якість роботи відеокамери або висока роздільна здатність, не є важливим критерієм, адже комплекти відеодомофонів необхідні лише для передачі зображення під час діалогу. Однак висока якість відео що передається з панелі виклику відеодомофона допоможе збільшити зображення, деталізувати його і дізнатись всі подробиці щодо зовнішнього вигляду відвідувача. За потреби – проаналізувати всі інші деталі відео, якщо відбулася надзвичайна подія: конфлікт, спроба проникнення та інше.

Те саме стосується і якості мікрофона. Якщо він якісно записує та передає звук, цього буде достатньо для ідентифікації голосу зловмисника та проведення ефективного розслідування.

Сенсорний екран

Найпростіші моделі відеодомофонів оснащують лише кнопкою виклику та динаміком, що дає зворотній звуковий зв’язок. Складніші версії мають сенсорний екрана. Це елемент не стільки надійного захисту, скільки комфорту, адже в такому випадку панель виклику домофону можна застосовувати як джерело введення паролів та кодів доступу у приміщення, різноманітних даних для ідентифікації відвідувача. Така система може працювати автономно або дистанційно. Тобто може суттєво поліпшити якість захисту, зокрема щодо контролю дверей цілодобово через смартфон власника чи людини, що здійснює охорону будинку.

Антивандальна поверхня

Кнопки та інші елементи панелі виклику мають бути антивандальними та забезпечувати максимальний захист від агресивних дій. Для цього кнопки та інші елементи виконують зі стійких полімерів, що витримають значне фізичне навантаження та будуть тривалий час працювати, якщо на поверхню постійно потрапляють сонячні промені, пил та є висока вологість.

Нічний режим

Біля панелі виклику домофонів зазвичай встановлюють постійне освітлення в темний час доби. Проте якщо зловмисники виведуть з ладу ліхтарі чи вони самостійно зламаються, потрібно використати системи нічної підсвітки. Якщо цього не буде виконано, зловмисники можуть залишитись непоміченими навіть якщо весь інцидент чи проникнення записано на камеру. Для роботи нічного режиму потрібно хоча б мінімальне освітлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...