• Головна
  • Різновиди сучасних склопакетів
Новини компаній
15:16, 9 лютого

Різновиди сучасних склопакетів

Новини компаній

Важливим елементом пластикового вікна є, безумовно, склопакет. Саме від них залежить рівень освітлення, що потрапляє у приміщення, а також такі показники, як теплопровідність та шумоізоляція. Тому потрібно правильно обирати склопакети, орієнтуючись не лише на їх вартість, а й на технічні характеристики.

Водночас, виробники пропонують широкий асортимент різноманітних варіантів. І пересічному громадянину буває складно вирішити, яке вікно краще. Іноді це призводить до помилок, які потім доводиться виправляти, витрачаючи зайві гроші та час. А значить, краще за все, відразу розібратись з даним питанням, ще до етапу замовлення конструкції. Втім, завжди можна попросити консультацію у менеджера, який детально розповість про існуючі склопакети та порадить найліпше рішення для оселі з урахуванням всіх чинників.

Різновиди сучасних склопакетів, фото-1

Які бувають склопакети

Найбільш відомим і популярним є звичайний склопакет, тобто стандарт. Його обирають завдяки універсальності та простоті. Ну й, звичайно, коштує він дешевше зі зрозумілих причин.

Однак не треба забувати, що сучасне виробництво здатне запропонувати й інші рішення, не менш привабливі. Зокрема:

  • Протиударний склопакет. Скло має підвищений рівень міцності, завдяки чому його важко розбити або спричинити інші механічні пошкодження. Такий варіант дуже актуальний для приватних будинків, бо захистить від зловмисників і вандалів;
  • Енергозберігаючий. Склопакет заповнюється газом, а додатково мають спеціальне напилення, аби відбивати сонячні промені влітку та притягувати їх взимку. Тобто, в теплу пору року в приміщенні буде прохолодно (можна не вмикати зайвий раз кондиціонер), а в морози – тепло, що й дозволяє заощадити на опаленні;
  • З додатковою шумоізоляцією. Навіть звичайні склопакети можуть захистити від проникнення шуму з вулиці, проте для квартир, що виходять на проїжджу частину вони не завжди підходять. Тому можна встановити вікна з шумоізоляцією, які більш надійні в цьому питанні;
  • З тонуванням. Ідеальне рішення для квартир, в яких вікна виходять на сонячний бік. Водночас, наявність плівки для тонування не надто впливає на рівень освітлення в приміщенні.

Крім того, зараз в котеджах встановлюють декоровані склопакети. Вони можуть мати кольорові полотна, прикрашатись різноманітними візерунками, в тому числі й малюнками. Виглядає дуже стильно та привабливо, однак, це позначається, відповідно, й на вартості конструкції.

Відмінність по кількості камер

Замовляючи пластикове вікно, треба пам’ятати й про кількість камер. Взагалі, це один з найважливіших критеріїв вибору. Знову ж таки, виробники потурбувались, щоб у замовників був вибір, адже кількість камер впливає на деякі характеристики вікон.

А саме:

  • Одинарний склопакет. Тут лише одна камера, тобто, є два скляних полотна, а між ними, власне, повітряна камера. Це найбільш бюджетний варіант, але при достатній товщині скла здатен забезпечувати певну тепло- та шумоізоляцію;
  • Двокамерний склопакет. Саме цей тип металопластикових вікон користується найбільшим попитом. Він універсальний, і підходить у більшості випадків – і для вітальні, і для дитячої кімнати, і для кухні;
  • Трикамерний. Конструкція має 4 скла і, відповідно, три камери. Даний варіант забезпечує найкращий захист від стороннього шуму, холоду та потрапляння вологи. Але й коштує значно дорожче однокамерного.

При виборі варто орієнтуватись на тип приміщення, а також кліматичні умови проживання. У північних широтах доцільно встановлювати трикамерні склопакети, тоді як у південних областях можна обійтись одно - дво двокамерними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маркет Вікна
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...