• Головна
  • Виведення військ з Авдіївки було настільки успішним, наскільки дозволяли обставини - ОСУВ «Таврія»
13:00, 18 лютого

Виведення військ з Авдіївки було настільки успішним, наскільки дозволяли обставини - ОСУВ «Таврія»

Виведення військ з Авдіївки було настільки успішним, наскільки дозволяли обставини - ОСУВ «Таврія»

Виведення військ з Авдіївки було настільки успішним, наскільки це дозволяли обставини, було вирішено віддати пріоритет збереженню життя бійців і припинити активні дії в межах міста.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» сказав начальник відділу зв’язків з громадськістю ОСУВ «Таврія» Дмитро Лиховій.

«Вийшли ті, кому загрожувало блокування. Виведення військ з Авдіївки було настільки успішним, наскільки це дозволяли обставини. Воно було здійснено відповідно до одного з планів на один з варіантів розвитку подій, який склався. Було вирішено віддати пріоритет збереженню життя бійців і припинити активні дії в межах міста, відійти на нові позиції. Там бойові дії продовжуються вже трохи західніше Авдіївки», – зауважив Лиховій.

Він поінформував, що під час виходу з Авдіївки в тих складних умовах, які склалися зі зміною оперативної обстановки, деяка кількість військовослужбовців опинилася в полоні. Начальник відділу зв’язків з громадськістю ОСУВ «Таврія» підкреслив, що не може говорити про конкретні цифри, тому що відбувається верифікація.

«У таких випадках частина ще входять до своїх підрозділів, пізніше приходять в пункти постійної дислокації, виходять на зв'язок, тому цифри будуть некоректними», – пояснив він.

Лиховій зазначав, що втрати є, але вони, як на події, які склалися, були мінімальні.

Він наголосив, що Україна буде боротися за звільнення кожного із військових, які потрапили в полон.

«Будуть відповідні звернення до країн-посередників щодо гуманного поводження у відповідності до норм міжнародного гуманітарного права та подальших обмінів для звільнення наших побратимів», – сказав начальник відділу зв’язків з громадськістю ОСУВ «Таврія».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...