• Головна
  • Вісім способів знизити небезпеку виникнення раку через використання телефону
Реклама
14:51, 22 липня 2015 р.

Вісім способів знизити небезпеку виникнення раку через використання телефону

Реклама

Маленькі підказки, як зробити використання вашого телефону безпечніше.

Попереджені ви, що мобільні телефони стають причиною утворення канцерогену, а в кінцевому підсумку і виникнення онкології на кшталт лікування раку мозку, симптоми якого досить неприємні, а лікування не завжди успішно – http://www.cliniccyberknife.ru/lechenie-glioma-golovnogo-mozga-operatsiya-udaleniya-opuholi? Тепер варто двічі задуматися перед тим, як дістати смартфон з кишені штанів для дзвінка.

Звичайно, тривожно усвідомлювати, що річ, без якої і день життя уявити неможливо, хоч якось пов'язана з раком мозку, але, на щастя, якщо ви відносите себе до «телефонозалежних», то можна звести ризики для здоров'я до мінімуму, просто скориставшись цими порадами.

«Фундамент» раку – маленькі дози радіації, що випромінюються телефонами. Знизивши рівень опромінення, ви зведете нанівець загрози виникнення і лікування пухлин мозку, таких як парагангліома – http://www.cliniccyberknife.ru/paraganglioma-lechenie-glomusnaya-opuhol-shei-srednego-uha-zlokachestvennaya-diagnostika-operatsiya, або інших проблем зі здоров'ям.

1. Використовуйте навушники. Вони випромінюють менше радіації, ніж мобільні пристрої. Завдяки їм, телефон знаходиться далеко від вашої голови. Чим далі джерело радіації, тим меншу шкоду воно завдасть здоров'ю.

2. СМС краще дзвінка. При текстовому наборі повідомлень витрачається менше енергії, внаслідок чого кількість радіації теж менше. Більше того, джерело випромінювання знаходиться далі, що сприятливо позначається на самопочутті користувача.

3. Слідкуйте за сигналом. Якщо з'єднання «тримається з останніх сил», вимкніть телефон і дочекайтеся кращого зв'язку. Коли рівень сигналу на нулі, обладнанню доводиться старанніше працювати, щоб забезпечити користувача хорошим з'єднанням.

4. Тільки для екстрених дзвінків. Не варто користуватися мобільником для довготривалих розмов з сестрою, тіткою або бабусею. Дзвінки повинні бути настільки короткі, наскільки можливо.

5. Тримайте телефон подалі від вуха. Це в той же час віддалить вас від лікування в клініці Кібер-ножем – http://www.cliniccyberknife.ru. Перед з'єднанням не поспішайте прикладати телефон до вуха. Чекайте відповіді. Коли ви говорите, тримайте мобільний ближче до губ. Коли слухаєте – навпаки, назад прикладайте до вуха, щоб краще чути. Справа в тому, що рівень радіації набагато менше під час отримання сигналів, ніж під час передачі.

6. Не дзвоніть в машині або ліфті. І так небезпечно відволікатися за кермом, що вже казати про нестабільність зв'язку через бар'єр у вигляді заліза і металу. Для його подолання доводиться використовувати більше енергії, що збільшує викид випромінювання.

7. Переконайтеся, що діти використовують стаціонарний телефон. Здається, що навіть груднички сьогодні користуються мобільниками, але, за словами експертів, дитячий мозок вбирає в два рази більше радіації, ніж мозок дорослої людини. У багатьох країнах з'явилася заборона на використання телефонів дітьми.

8. Купуйте телефон з низьким рівнем випромінювання радіації. Деякі мобільні відтворюють більше радіації, ніж інші. При виборі телефону рекомендовано посилатися на питому потужність поглинання випромінювання (спосіб вимірювання випромінювань, що поглинаються предметом або організмом). Найчастіше знайти відповідну інформацію можна в інструкції до товару.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...