• Главная
  • Обращение губернатора Александра Кихтенко
12:09, 21 ноября 2014 г.

Обращение губернатора Александра Кихтенко

Звернення голови Донецької облдержадміністрації Олександра Кіхтенка до жителів Донецької області з нагоди Дня Гідності і Свободи

Шановні співвітчизники! Дорогі жителі Донецької області!

Сьогодні ми відзначаємо День Гідності і Свободи. З цього дня рівно рік тому почалася нова Україна.
Рік, що минув з моменту початку Революції Гідності, став вкрай складним. Лютневі трагічні події в центрі Києва, що забрали життя сотні патріотів. Нахабна анексія Криму російськими військами. Війна в Донбасі. Таку високу ціну змушений платити український народ за свою Свободу, за те, що зберіг власну Гідність, не бажаючи бачити в управлінні державою брехунів і бандитів, прагнучи побудувати правову європейську державу.

Цього року День Гідності і Свободи відзначається вперше, але поки його складно назвати святом. Для Донбасу, та й для всієї України зараз це скоріше день пам'яті та усвідомлення того, сталося. Але я впевнений, що ми, український народ, гідно пройдемо всі випробування, і будемо жити у вільній, незалежній, економічно і духовно сильній державі.

В річницю початку Революції Гідності я звертаюся до жителів Донбасу – як вільної його частини, так і окупованої бандитами. Ви всі – український народ. Без поділу на своїх і чужих. З сильним духом і міцною волею. Україна робить все, щоб бойові дії закінчилася якомога швидше, однак, на жаль, Росія не йде на припинення вогню. Але ми доб'ємося припинення війни і відновимо Донеччину. Українську Донеччину – від Красного Лиману до Маріуполя, від Олександрівки до Амвросіївки.

Дорогі жителі Донецької області! Сили і терпіння, безпеки і здоров'я вам – всього того, що може нам дати довгоочікуваний Мир! Я бажаю всім нам гідно пройти сьогоднішні випробування і мирно жити у вільній Україні!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кихтенко #обращение
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...