• Головна
  • Краматорчанин добровольно вступил в ряды террористов и получил три года ... условно
18:38, 8 грудня 2014 р.

Краматорчанин добровольно вступил в ряды террористов и получил три года ... условно

Октябрьский районный суд Полтавы вынес приговор жителю Краматорска, который добровольно стал бойцом ДНР.

Установлено, что в мае, обвиняемый, находясь в г. Краматорске добровольно вступил в не предусмотренное законом вооруженное воинское формирование, самопровозглашенной так называемой «Донецкой народной республики»:

"Встановлено, що 26 травня 2014 року, обвинувачений, діючи з прямим умислом, перебуваючи в м. Краматорську Донецької області, добровільно вступив до не передбаченого законом збройного військового формування самопроголошеної, так званої, «Донецької народної республіки», яке мало організовану структуру військового типу, а саме: єдиноначальність, підпорядкованість, чітку ієрархічність та дисципліну, члени формування озброєні вогнепальною зброєю, вибухівкою, тяжким військовим озброєнням та військовою технікою. Крім того, в зазначеному формуванні визначено механізм вступу до нього, порядок проходження служби, в кожному структурному підрозділі ставились завдання щоденної діяльності, яка полягала у здійсненні методами військових операцій силової підтримки незаконно створених структур ДНР, придушення організованого опору населення на окупованій території, депортація населення Донецької області, встановлення режиму військового стану, протистояння правоохоронним органам державної виконавчої влади України, знищення їх живої сили і матеріальних засобів, а також скоєння інших тяжких і особливо тяжких кримінальних правопорушень"

Читайте также: В Краматорске рассказали о борьбе с сепаратизмом

Ознакомившись с правилами поведения, целями и задачами формирования, краматорчанин получил автоматическое оружие (АКС-74) и нес службу на блокпосту, где проводил осмотры транспортных средств на предмет выявления в них украинской символики, оружия и подозрительных лиц.

В ходе судебног опроцесса суд принял во внимание, что обвиняемый полностью признал свою вину и сотрудничал со следствием. В частности, 27 ноября между обвиняемым и прокурором было заключено соглашение о признании вины.

Итогом стал приговор суда, по которому обвиняемый получил три года условно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сепаратизм #суд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...