• Главная
  • В Краматорську побував Сашко Лірник
Народная новость
13:32, 27 марта 2015 г.

В Краматорську побував Сашко Лірник

Народная новость

Ще такого не було у нашому місті …

Сашко Лірник – казкар-лірник, учасник київського гурту "Вій", сценарист, актор, телеведучий, автор телепрограм. Постійний учасник фестивалів "Країна Мрій", "Шешори", "День Незалежності з Махном", "Етноеволюція", "Трипільське Коло". Володар почесного звання "Заслужений працівник культури України". Володіє такими музичними інструментами, як колісна ліра, варган, бубон, гітара. Має учнів в Україні, Росії і США.

Казки Олександра Власюка, відомого в народі як Сашко Лірник, його шанувальники звикли слухати в авторському виконанні тільки у відео- чи аудіозаписах.

Вперше в нашому місті в міській публічній бібліотеці ім. А. Чехова пройшла зустріч юних читачів – учнів ЗОШ №6, 11,23 з цією цікавою людиною. Як і личить справжньому казкарю, Сашко Лірник – мудрий та добрий. Тож познайомитися з ним – велика приємність для усіх, хто цінує казку як скарбницю мудрості і краси. Його твори змушують читачів і сміятися, і замислюватися над одвічними життєвими питаннями. 

Казки Сашка Лірника, як він сам каже, родом із душі, можливо саме тому вони здатні запам`ятовуватися з першого разу.

Разом з казкарем діти на деякий час стали справжніми акторами – героями казок. І це було для них несподівано, феєрично, цікаво! Вони отримали багато задоволення!

В Краматорську побував Сашко Лірник, фото-1


На добру пам`ять про цю теплу зустріч Сашко Лірник подарував бібліотеці свої казки, бібліотека, у свою чергу - книгу про Краматорськ. А представник Станції юних техніків передала в дар від своїх учнів чудову картину.

В Краматорську побував Сашко Лірник, фото-2

В кінці заходу слухачі радо підходили до автора, брали автографи та фотографувались на добру згадку, щиро дякуючи за хоч і короткі, але радісні хвилини спілкування.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#лирнык #библиотека чехова #сказочник #краматорск
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...