Перш ніж ми знімемо квартиру, нас чекає ще чимало формальностей. В першу чергу, слід перевірити правовий статус квартири та особу, яка є його власником або особу, ним уповноваженою.

Поверх, на якому знаходиться квартира і наявність ліфта також мають значення, особливо коли квартира не мебльована і ми повинні їх обладнати за своїм розсудом. Якщо у нас немає власних меблів, то краще подивитися квартири мебльовані або взяти до уваги пропозиції, в яких орендодавець гарантує, що поліпшить обладнання квартири відповідно до потреб орендаря.

Якщо вас цікавить оренда 3-х кімнатної квартири у львові, вам обов'язково потрібно попросити господаря про: нотаріальний акт, витяг з земельній книги, довідка з кооперативу про власність на квартиру або документ на підставі довіреності. Варто також попросити господаря про документ, що посвідчує особу, щоб звірити дані з даними з документа у власності. Якщо всі дані збігаються, приходить час підписання договору.

Договір оренди

Цей документ-це необхідність. Без договору права орендаря не можуть бути дотримані. Зразок договору варто підготувати перед зустріччю з господарем. Необхідним в договорі оренди є висновок: визначення розміру орендної плати, можливих додаткових витрат, права та обов'язки сторін, термін дії договору та умови його розірвання.

Готуючи договір, варто в нього включили також домовлення з орендодавцем про реконструкції і модернізації, які ми можемо в квартирі зробити самостійно.

Ще одним важливим документом є протокол здачі-приймання, який також необхідно підписати перед орендою. У ньому список оснащення квартири разом з його станом, а також показання лічильників. Цей документ захищає від можливих необґрунтованих претензій з боку недобросовісного орендодавця, він є підставою для розрахунку сторін після періоду оренди.