28 июня - День Конституции Украины

ШАНОВНІ  КРАМАТОРЧАНИ!

 Від імені міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з Днем Конституції України.

Основний Закон України – це важливий фактор консолідації нашого суспільства, збереження в ньому громадянської злагоди, миру і стабільності.

Конституція України розпочала свою дію у переломний для нашого суспільства період, поклавши початок новому законодавчому процесу оновленої  країни. Вона увібрала в себе найкращий досвід минулого та відкрила нові можливості для відродження духовних і культурних традицій нашого народу.

Але наше повсякденне життя - це складний шлях реформ і  перетворень. Ми налаштовані на творення і рух вперед. Зараз українське суспільство ступило на шлях демократичних реформ і в своєму розвитку прагне, щоб зміни до статей Основного Закону стали нормою в житті громадян України, були гарантією становлення нашої країни як економічно розвиненої і правової європейської держави.

Висловлюю впевненість у тому, що робота над новою редакцією Конституції зможе консолідувати суспільство. Також переконана, що спираючись на положення оновленої Конституції, краматорчани, разом зі всією країною, зуміють досягти високого рівня життя та укріплення позицій нашої держави на світовому рівні.

 Дорогі земляки! Щиро бажаю вам міцного здоров'я, щастя, миру і процвітання. Нехай кожен день дарує радість життя, любов рідних і близьких, а кожне нове досягнення сприяє процвітанню нашої держави!

З повагою, секретар міської  ради К.О. Воробйова

краматорск день конституции воробьева поздравление
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии