• Главная
  • 5 июля - День освобождения Краматорска от оккупации незаконных вооруженных формирований
Поздравление
09:07, 5 июля 2015 г.

5 июля - День освобождения Краматорска от оккупации незаконных вооруженных формирований

Поздравление

ШАНОВНІ МОЇ КРАМАТОРЧАНИ!

5 липня виповнюється річниця звільнення нашого міста від окупації незаконних збройних формувань.

Минулого року в нашому регіоні й на теренах рідного Донбасу сталася трагедія – було здійснено замах на конституційний лад, відбулась спроба порушення територіальної цілісності Української держави. У результаті Краматорськ було захоплено терористичними військовими формуваннями.

Кожен із вас пам'ятає, як місто поринуло тоді у беззаконня й людські тривоги. Кілька тижнів у ньому діяло лише право сили і зброї. Щодня лунали автоматні черги й вибухи мін. Багато родин з дітьми вимушені були залишити рідні домівки. Згортав роботу бізнес. Смерть і руйнування стали жахливою ознакою буття краматорців в умовах окупації.

Але відчай не зламав ваш дух. Ви долали страх і ставали до роботи – виконували свої громадянські, професійні та людські обов'язки.

Унаслідок активних дій Збройних сил України і проведення антитерористичної операції окупований Краматорськ було звільнено.

Краматорськ дякує своїм визволителям, а також всім, хто їм допомагав! Мужність і стійкість тих, хто сприяв поверненню свободи, хто зазнав втрат і подолав душевний біль, гідні високих слів визнання й вдячності.

Ми будемо пам'ятати загиблих… Жодні слова й аргументи не виправдають їх смерть.

5 липня 2014 року – це день повернення радості та спокою в життя десятків тисяч наших співгромадян. Це день повернення індустріальної перлини Північного Донбасу до складу України.

Щиро вітаю вас з днем визволення і свободи. Бажаю миру, міцного здоров’я, невичерпних сил для праці заради щастя ваших дітей і родин!

З повагою, секретар Краматорської міської ради Катерина Воробйова

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#краматорск #освобождение #праздник #поздравление #воробьева
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...