10:00, 9 июля 2015 г.

Страхування в режимі он-лайн

Життя надзвичайно непередбачуване, на жаль, незалежно від нашого бажання, у будь-який проміжок часу може статися щось непередбачуване, що пошкодить наше майно, а можливо навіть здоров’я. Запобігти цьому неможливо, але можна оформити страховку і отримати кошти на ремонт майна чи на лікування здоров’я людини. Здоров’я – найцінніше, що є в людини, але на жаль, ми думаємо про це лише тоді, коли втрачаємо, але найчастіше людину можна вилікувати, але для цього потрібні чималі гроші. Найчастіше хвороби чи травми трапляються несподівано і фінансів на лікування на той момент у вас може не бути. Саме для цього і була розроблена система страхування здоров’я людини, яка у випадку раптового занедужання чи несподіваної трави страхова компанія виділяє грошову допомогу на лікування.

Ми живемо в епоху високих технологій та Інтернету, тому комп'ютер зараз є майже у кожної цивілізованої людини. Тому страхова компанія «Юнісон страхування» попіклувалася про те, щоб ви могли замовляти і отримувати всі необхідні страхові  послуги через всесвітню мережу Інтернет в он-лайн режимі. Он-лайн страхування збереже ваш час, бо вам не доведеться бродити по місту в пошуках офісу, а потім ще сидіти там у черзі, ви можете не відходячи від вашого домашнього комп'ютеру замовити будь-які страхові послуги для себе.  

Чому клієнти обирають страхову компанію «Юнісон страхування»?

Страхова компанія «Юнісон страхування» пропонує свої різноманітні страхові послуги. Величезний досвід співробітників компанії неодмінно стане вам у нагоді. Чому слід обрати «Юнісон страхування»:

  • великий досвід робітників;
  • відсутність заборгованостей клієнтам та скарг на компанію;
  • якісне та уважне обслуговування клієнтів;
  • індивідуальний підхід до кожного;
  • регулярність та оперативність виплат страхових відшкодувань.

 Автоцивілка – одна з найпопулярніших страхових послуг

Транспортний засіб завжди вважався об’єктом підвищеної небезпеки для інших цчасників дорожнього руху. Статистика автомобільних катастроф, на жаль, не зменшується. Велика кількість машин на вулицях, недосвідчені водії, непередбачувані пішоходи та тварини на дорозі – всі ці фактори додають непередбачуваних автомобільних катастроф, в які може потрапити навіть найдосвідченіший водій. Тому страхування автоцивілка користується таким великим попитом серед водіїв. Тим більше, що автоцивілка є обов’язковою для всіх автомобілів згідно Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...