Перше щеплення від COVID-19 в Україні може бути зроблено вже на цьому тижні, - очільник МОЗ

Перше щеплення від COVID-19 в Україні може бути зроблено вже на цьому тижні, - очільник МОЗ, Вера Карпова

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розраховує, що перше щеплення від COVID-19 в Україні буде зроблено вже на поточному тижні. Про це очільник МОЗ повідомив на брифінгу 16 лютого. 

«На сьогодні до проведення вакцинації готова вся медична інфраструктура, сформовані мобільні бригади, сформовані списки людей, які будуть вакциновані на першому етапі. Ми очікуємо поставку вакцини в Україну і одразу розпочнемо вакцинацію.  У нас була впевненість, що вакцина повинна бути до 15 лютого. Виникли певні проблеми логістичного характеру. Я думаю, що вони будуть вирішені за декілька днів… Я дуже розраховую, що на цьому тижні ми вже зробимо перше щеплення від коронавірусної хвороби»,  - сказав Максим Степанов.

Він додав, що перші щеплення будуть зроблені медичним працівникам, які знаходяться на передовій боротьби з COVID-19.

Міністр наголосив на тому, що всі вакцини, які будуть використовуватися в Україні, будуть безпечними, тому що вони будуть проходити реєстрацію в Україні, будуть досліджуватися українськими експертами.   

«В історії сучасної медицини та фармацевтичних розробок ще не було настільки прискіпливої уваги до окремого лікарського препарату, як до вакцини від коронавірусу. У перегони виробництва вакцин залучені всі провідні світові виробники  та інститути біотехнології. Конкуренція стимулює дотримуватися найвищих стандартів у процесі розробки», -  зазначив очільник МОЗ.

вакцинація Донеччина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии