Поліцейські Краматорська провели правові заняття зі школярами

Поліцейські Краматорська провели правові заняття зі школярами, Вера Карпова

Від гостей у погонах діти дізнались про свої права та обов'язки, про відповідальність батьків за їх дії та необхідність дотримання правил поведінки.

Інспекторка з ювенальної превенції Краматорського районного управління поліції Наталія Груненко разом із учасниками ГО «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» зустрілась з учнями 5 та 7 класів міської ЗОШ № 17.

Гості провели профілактичну бесіду на актуальні для учнівського середовища теми, ознайомили їх з основними засадами законодавства у сфері захисту прав дітей та відповідальності неповнолітніх за вчинення різних правопорушень.

Проводячи такі зустрічі та бесіди з дітьми, правоохоронці ставлять за мету виховання у них правової культури та формування правосвідомості, вчать відповідальності за свої дії.

Співробітниця поліції навела приклади ситуацій, до яких діти найчастіше потрапляють через вчинення суспільно небезпечних діянь, а також нагадала, що батьки можуть нести за них відповідальність - згідно до ст. 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей".

Наприкінці зустрічі учням наголосили про обов'язковість дотримання правил поведінки під час навчального процесу, на вулиці та вдома.

Краматорськ правові_заняття
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии