• Главная
  • У Краматорську з’являться поліцейські офіцери громади
15:08, 17 февраля 2021 г.

У Краматорську з’являться поліцейські офіцери громади

Підтримати відповідний проєкт рішення членам виконавчого комітету запропонував заступник міського голови Валерій Радченко. Поліцейські офіцери громади мають стати повноцінною заміною інституту дільничних поліцянтів. У Краматорську вони з’являться, у першу чергу, в п’яти приєднаних до міста старостинських округах.

У Краматорську з’являться поліцейські офіцери громади, фото-1

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Принципова різниця полягає у тому, що поліцейський офіцер громади, не дивлячись на те, що це штатний працівник Краматорського районного управління поліції, має не тільки працювати, а й проживати на території громади, яку він обслуговує.  Він звітуватиме не перед своїм безпосереднім керівництвом та перед громадою, за що та візьме на себе частину фінансової підтримки його роботи, забезпечить гідними умовами проживання. Для поліцейських офіцерів громади буде придбано автомобілі, на умовах співфінансування за принципом 50/50 з бюджету міста та держави. Також усі витрати з повного екіпірування як поліціянта, так і обладнання автомобіля бере на себе Національна поліція.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліцейські_офіцери_громади
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...